piotr kuberski znokautował leśko ksw 88 video

XTB KSW 88: Piotr Kuberski potężnie nokautuje Bartosza Leśko [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 listopada 2023

W co-main evencie gali XTB KSW 88 zmierzyli się Bartosz Leśko i Piotr Kuberski. Pojedynek dwóch mocnych średnich zadecyduje o tym, który awansuje w rankingu i zbliży się do walk z największymi nazwiskami. Jaki był wynik walki Leśko – Kuberski?

W co-main evencie gali XTB KSW 88 w Radomiu do okrągłej klatki weszli Bartosz Leśko i Piotr Kuberski. Zawodnik z Trójmiasta stoczył swój kolejny pojedynek w KSW natomiast dla „Qbeara” był to debiut w najlepszej europejskiej organizacji MMA.

Kto był górą w starciu średnich? Zaprawiony w bojach Leśko, czy były mistrz FEN, Piotr Kuberski który przeszedł do KSW by spełniać sportowe marzenia?

Wszystkie wydarzenia KSW obstawisz u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl.

XTB KSW 88: Leśko vs. Kuberski – wynik, relacja

Bartosz Leśko trafia lewym na początku starcia. Piotr Kuberski bardziej statycznie, spokojnie i z kontry. Kuberski trawia prawym. Obaj zawodnicy mają już rozciętą skórę i rozbitą twarz. Leśko wjeżdża w Kuberskiego ciosami. Bardzo mocna wymiana obaj zawodnicy ponownie trafiają. Zawodnik ANKOSu atakuje potężnymi lowkickami. Dobre długie proste Bartka Leśki. Piotr Kuberski stara się zamknąć rywala na siatce i trafia ciosami. Mocne bomby z obu stron. Bardzo dobry długi prosty w wykonaniu Leśki. Niesamowita sytuacja Kuberski trafia potężnie i Leśko ląduje na deskach, jednak daje radę złapać nogę rywala i przetrwał ten moment. Wracamy do stójki i kolejne srogie bomby z obu stron. Na sam koniec rundy trafiają obaj zawodnicy najpierw Kuberski zachwiał się na nogach, a następnie w ostatniej sekundzie rundy Qbear trafił i to Leśko wracał do narożnika na miękkich nogach.

Ładny lewy i prawy Bartka Leśki, solidna kombinacja. Piotr Kuberski niczym zaprogramowany prze do przodu i wyprowadza kolejne ciosy. Kolejna wymiana i udanie wychodzi z niej Kuberski. Mistrz FEN po dołączeniu do KSW prezentuje się doskonale. Piotr Kuberski potężnie znokautował Bartosza Leśko. Qbear trafił i Leśko zachwiał się na nogach. Kuberski wyczekał i dobił bezbronnego rywala, który padł bezwładnie na matę niczym rażony piorunem.

Piotr Kuberski pokonał Bartosza Leśko przez nokaut w drugiej rundzie – video

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments