xtb ksw 88 patryk kaczmarczyk lepszy od daniela rutkowskiego video

XTB KSW 88: Patryk Kaczmarczyk lepszy od Daniela Rutkowskiego po kapitalnej walce!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 listopada 2023

Daniel Rutkowski i Patryk Kaczmarczyk starli się w walce wieczoru gali XTB KSW 88. Obaj zawodnicy są reprezentantami Radomia i mogli liczyć na głośny doping swoich kibiców. Jaki był wynik „Bitwy o Radom”? Kto wygrał walkę Rutkowski – Kaczmarczyk?

W walce wieczoru gali XTB KSW 88 w Radomiu doszło do zderzenia dwóch miejscowych piórkowych. Daniel Rutkowski i Patryk Kaczmarczyk stoczyli prawdziwą „Bitwę o Radom”.

Wygrany main eventu znacznie zbliży się do pojedynku o pas mistrzowski KSW. Jaki był wynik walki Rutkowski – Kaczmarczyk?

XTB KSW 88: Rutkowski vs. Kaczmarczyk – wynik, relacja

Kaczmarczyk szybko trafia latającym kolanem! Rutkowski w wielkich opałach, musi walczyć z pleców. Młody zawodnik ma sporo czasu, aby pracować z góry. Kaczmarczyk szybko obchodzi pozycję i pracuje z boku. Rutek pokazał się z dobrej strony i dał rade wrócić do gardy. Kaczmarczyk podnosi pozycję i atakuje z góry. Zaznacza się dominacja Patryka jednak Daniel próbuje wstać. Nic z tego, mało pracy z jednej i drugiej strony. Rutkowski daje radę wstać, sam przenosi walkę na matę i zaznacza końcówkę rundy ciosami.

Cios za cios na początek drugiej rundy. Kaczmarczyk dwukrotnie próbuje ataków kolanem na głowę Rutka. Nie były to jednak tak mocne i celne ciosy jak w pierwszej odsłonie. Daniel Rutkowski skraca, wyłapuje nogę rywala. Rutek chce przenieść walkę na matę jednak Patryk podskakuje i sprytnie się broni. Niesamowite rozerwanie klinczu i Kaczmarczyk wypuszcza high kick po którym Daniel Rutkowski ląduje na deskach. Daniel broni się i ponownie nie daje się skończyć. Kaczmarczyk próbuje zajść za plecy Rutka. W połowie rundy Rutkowski obalił rywala. Jeśli Daniel myśli o zwycięstwie to musi zacząć się odgryzać gdyż Kaczmarczyk do tego momentu wyraźnie przeważał. Kaczmarczyk wstaje jednak Rutkowski podnosi rywala i rzuca nim o matę. Patryk natychmiast wstaje. Dużo pracy w klinczu ze strony Daniela.

Ładny początek trzeciej odsłony w wykonaniu Rutka, który trafił raz, drugi bokserskimi akcjami i zapędził Kaczmarczyka pod siatkę. Obalenie jednak Patryk idzie po kimurę. Kolejne latające kolana Kaczmarczyka. Rutek stawia na boks i to przynosi efekt. Daniel skraca dystans i pracuje nad obaleniem. Rutkowski zachodzi za plecy i wypuszcza ciosy na głowę rywala. Chwila kulanki i Kaczmarczyk dał radę wstać. Ostatnia akcja Rutkowskiego ładny cios, ale na więcej zabrakło czasu.

Patryk Kaczmarczyk pokonał Daniela Rutkowskiego po jednogłośnej decyzji sędziów

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments