xtb ksw 88 marcin wójcik fantastycznie znokautował da silve video

XTB KSW 88: Marcin Wójcik fantastycznym podbródkowym posłał Da Silvę na deski! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 listopada 2023

Na gali XTB KSW 88 w Radomiu zmierzyli się Henrique da Silva i Marcin Wójcik. Pojedynek zakontraktowano w kategorii półciężkiej. Brazylijczyk wraca do KSW po porażce, a „Gigant” z Piły po serii startów w innych organizacjach. Jaki był wynik walki Da Silva – Wójcik?

W ósmym pojedynku gali XTB KSW 88 zmierzyli się Luis Henrique da Silva i Marcin Wójcik. Dla „Frankensteina” jest to powrót do okrągłej klatki po porażce z Oumarem Sy. „Gigant” z Piły wraca do federacji KSW po wieloletniej przerwie na starty w innych organizacjach.

Pojedynek Da Silva – Wójcik był jedynym zestawieniem gali KSW 88 w kategorii półciężkiej. Wygrany tego starcia będzie mógł liczyć na pojedynki z topowymi fighterami KSW w tej dywizji.

Galę XTB KSW 88 obstawisz na eFortuna.pl. Legalny polski bukmacher tradycyjnie przygotował najlepsze kursy i specjalną promocję trzech zakładów bez ryzyka. Zarejestruj się i obstaw kupon klikając w baner.

XTB KSW 88: Da Silva vs. Wójcik – wynik, relacja

Brazylijczyk stara się atakować pięściami na co Wójcik odpowiada low kickami. Póki co spokojny początek „Giganta” z Piły. Lewy prosty, atak kopnięciem i mocny prawy Brazylijczyka. Bardzo kreatywny jest Da Silva. Dobry prawy w wykonaniu Polaka. Marcin Wójcik ładnie sprowadził walkę na matę. Brazylijczyk starał się złapać nogę Wójcika i odwrócić sytuację. Nic z tego. Wójcik idzie za plecy rywala. Marcin Wójcik w dosiadzie! Henrique da Silva jednak ładnie się wykręcił i o mały włos, a całkiem zrzuciłby Polaka z siebie. Zawodnik GŁD Team i ANKOS MMA ponownie atakuje rywala ciosami zza pleców. Henrique da Silva świetnie wychodzi z opresji. Frankenstein zdołał wyjść z duszenia. Polak rozciągnął rywala i zaczął atakować go ciosami. Ponownie mamy dosiad. Mocne ciosy ze strony Wójcika. Koniec rundy. 10:9 dla Wójcika.

Brazylijczyk cięzko oddycha. Wójcik kapitalnie atakuje rywala ciosami. Marcin Wójcik trafia fantastycznym podbródkowym i posyła rywala na deski! Koniec walki!

Marcin Wójcik znokautował Henrique da Silvę w drugiej rundzie – video

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments