charles oliveira historia ufc

Wzruszająca historia Charlesa Oliveiry: „Dla tych którzy nie wiedzą moi rodzice…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 czerwca 2023

Charles Oliveira przed galą UFC 289 podzielił się wzruszającą historią z fanami. Zawodnik w najnowszym materiale z cyklu UFC Embedded zdradził pewien wyjątkowy szczegół na temat swoich rodziców.

Na gali UFC 289 Charles Oliveira zmierzy się z Beneilem Dariushem. Tylko wygrana pozwoli Brazylijczykowi na zachowanie marzeń o powrocie na mistrzowski tron kategorii lekkiej.

W trakcie nagrywek programu Embedded w hotelowym pokoju Oliveira podzielił się z kamerzystami bardzo interesującą informacją. Okazuje się, że rodzice Brazylijczyka podjęli decyzję o tym, aby wesprzeć syna i także zachować post w ostatnich dniach przed walką!

„Dla tych, którzy nie wiedzą moi rodzice także trzymają post. Oni także nie jedzą, to jest kurwa szalone. Mówię im, żeby jedli jednak oni mówią, że nie będą jeść, chcą zbijać wagę razem ze mną. Ich dwoje ehh… jest po prostu ciężko, jednak to jest coś co oni chcą zrobić dla mnie. Mówią mi, jeszcze jeden dzień, jutro będzie po wszystkim, więc jest trudno, to naprawdę ciężki tydzień.”

Charles Oliveira spokojnie wypełnił zakontraktowany limit wagowy. W dniu ważenia Brazylijczyk ważył 154 funty, a więc poniżej zakontraktowanego limitu, który w tym wypadku wynosił 156 funtów. Pełne wyniki ważenia przed UFC 289 znajdziecie tutaj.

Gdzie oglądać i obstawiać UFC 289?

Galę UFC 289: Nunes vs. Aldana w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 11 czerwca o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 4:00 w niedzielę 11 czerwca.

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments