Tomas Mozny kontrakt KSW

Wygrał z Mindą, Wlazło i Wrzoskiem! Doświadczony Tomas Mozny nowym nabytkiem KSW!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 stycznia 2023

Federacja KSW zakontraktowała nowego zawodnika. Tomas Mozny ogłosił podpisanie umowy z najlepszą europejską organizacją MMA. Mierzący ponad 2 metry Słowak walczył już w przeszłości na galach w Polsce, a w ostatnim czasie toczył walki głównie w organizacji GLORY. 31-letni zawodnik ma sporą historię jak chodzi o pojedynki z Polakami.

Jak chodzi o starty w MMA to Tomas Mozny może się pochwalić wygraną nad Kamilem Mindą na październikowej gali RFA 4 w Koszycach, co ciekawe w debiucie w MMA w 2011 roku uległ natomiast Hubertowi Lechowi. Wyniki Słowaka wypadają dobrze także, gdy spojrzymy na jego starty w kickboxingu. Mozny ma na koncie zwycięstwa nad Michałem Wlazło i Arkadiuszem Wrzoskiem, przegrał natomiast z Tomaszem Sararą.

W sieci można znaleźć między innymi ostatni występ Moznego, czyli potyczkę z Kamilem Mindą. Walka była pełna zwrotów akcji jednak Tomas pokazał spory charakter i mimo leżenia na deskach zdołał odwrócić losy pojedynku i pokonać Polaka przed czasem.

Zawodnik poinformował o podpisaniu kontraktu z KSW za pośrednictwem instagrama. Nie zdziwi nas jeśli zadebiutuje na gali KSW 79 w czeskim Libercu. Kto wie może federacja szykuje rewanżowy pojedynek z Arkadiuszem Wrzoskiem?

Zostaw ocenę
0
0