wspólny trening salahdine parnasse saint denis ksw video

Wspólny trening Salahdine’a Parnasse i Benoita Saint-Denisa! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 marca 2024

Salahdine Parnasse mocno trenuje do gali KSW 93. Na gali w Paryżu Francuz stanie do pojedynku unifikującego pasy kategorii lekkiej. Parnasse trenował wspólnie z Saint-Denisem.

Salahdine Parnasse to aktualny mistrz federacji KSW w dwóch kategoriach wagowych. Parnasse jest mistrzem dywizji piórkowej i lekkiej. 6 kwietnia na gali XTB KSW 93 w Paryżu utalentowany zawodnik stanie do unifikacji mistrzowskich pasów kategorii do 70 kilogramów.

Benoit Saint-Denis to zawodnik, który bardzo szybko doczekał się wielkiej walki w organizacji UFC. Francuz zmierzył się na UFC 299 z Dustinem Poirierem i przegrał ten pojedynek przez nokaut. Warto jednak zaznaczyć, ze w początkowej fazie starcia z „Diamentem” to BSD przeważał i miał swoje momenty, w których przy odrobinie szczęścia mógł nawet pokonać Amerykanina.

Na oficjalnym kanale Salahdine’a Parnasse’a na platformie youtube pojawił się materiał video ze wspólnego filmu dwóch „asów” francuskiego MMA. Warto zwrócić uwagę na fakt, że był to mocno przekrojowy trening, zawodnicy sparowali ze sobą zarówno w stójce jak i w parterze, a także pracowali nad zapasami. Wspólny trening „Salaha” z „Bogiem Wojny” możecie zobaczyć poniżej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments