szef gromdy zrugał dziennikarzy płacisz to piszą dobrze

Wściekły szef GROMDY krytykuje dziennikarzy: „Płacisz to piszą dobrze, przestajesz piszą źle” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 maja 2024

Mariusz Grabowski skrytykował dziennikarzy. Wściekły szef GROMDY zrugał pewien portal za przedstawianie GROMDY w złym świetle.

Mariusz Grabowski, szef organizacji GROMDA pojawił się w studiu portalu FanSportu, aby promować zbliżającą się wielkimi krokami galę GROMDA 17.

Już na samym początku wizyty Grabowski odniósł się do artykułu zamieszczonego dzień wcześniej na jednym z portali zajmujących się tematyką sportową.

Wściekły szef GROMDY zasugerował, że w przeszłości miał umowę z tym portalem i kiedy płacił to pojawiały się pozytywne treści na temat organizacji. Grabowski natychmiast dodał, że kiedy umowa się skończyła to zaczęły się pojawiać negatywne artykuły.

– Dziś, żeby zaistnieć, trzeba wywołać kontrowersje. Wiemy, jak wyglądają gale freakowe, wiemy, jak wygląda GROMDA. W naszym przypadku uważam, że jesteśmy elitą i przykładem. A przekaz filmowy wzięty z „Nagiego Instynktu” to tylko przekaz, żeby wzbudzić dyskusję. Powiem szczerze, dziwię się temu gościowi z portalu, który to poruszył. Jak zobaczyłem ten tekst to oniemiałem. Bo to jest portal taki, że jak mu płacisz, to pisze dobrze. Przestajesz – to pisze źle.

– Moja firma współpracowała z nimi bardzo długo. I zobaczcie – gość, który pracuje i reprezentuje ten portal pisze, że „tam jest patologia, tam się zarabia na patologii”. To ja mam pytanie: proszę pana, czy jak się zarabia na patologii, to jak pisaliście o GROMDZIE, to GROMDA patologią nie była?

Do tematu odniósł się także Maciej Turski, dziennikarz Kanału Sportowego oraz komentator gal federacji KSW. Turski napisał na platformie X (dawniej twitter):

– Właściciel GROMDY Mariusz Grabowski dla FanSportu dość mocno o funkcjonowaniu sponsorowanych mediów. Jak są umowy to złego słowa nie piszą, jak nie ma umów to przeciwny front. I tak to w niektórych kwestiach wygląda.

Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 odbędzie się w piątek 31 maja i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

Zostaw ocenę
5
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments