Wrzosek zdradza nazwiska potencjalnych rywali na Narodowym: „Miał być atrakcyjniejszy przeciwnik. To by było wielkie boom”

S
1
Opublikowano: 16 sierpnia 2023

Arkadiusz Wrzosek w najnowszym wywiadzie na kanale Fansportu.pl wypowiedział się na temat rywali, z jakimi chciano go zestawić na Stadionie Narodowym.

-> Obstaw KSW 85 bez ryzyka!

Największa gala KSW w tym roku nie mogła odbyć się bez udziału miejscowego bohatera. Wrzosek jest kojarzony ze stolicą Polski i zagorzale kibicuje Legii Warszawa. Ponadto XTB KSW Colosseum 2 odbywało się dokładnie tego samego dnia, którego wypadają urodziny Arka.

Rywalem polskiego kick-boksera był Bogdan Stoica. Rumuński zawodnik debiutował w zawodowym MMA i bardzo szybko musiał uznać wyższość rywala. Wrzosek potrzebował zaledwie 129 sekund na poddanie oponenta duszeniem przedramieniem, znanym nad Wisłą jako Saleta choke.

Stoica nie był jedynym przeciwnikiem, którego KSW przymierzało do Arkadiusza. Reprezentant Uniq Fight Club w rozmowie z kanałem Fansportu.pl zdradził, jakie inne nazwiska były dogadywane na walkę z nim na Stadionie Narodowym. Najbliżej zdawało się być rewanżu z debiutu Polaka w Glory, w którym przegrał z Benjaminem Adegbuyi.

„Miał być atrakcyjniejszy rywal dla mnie na Narodowy… w zasadzie dwóch. Jakieś tam dogadywania chwile były, ale zrezygnował. Już nie chcę zdradzać nazwiska… Ale to by było 'wielkie boom’. A drugi, to już mogę powiedzieć, to był Beny Adegbuyi. Był dogadywany chyba przez trzy tygodnie i jednak zdecydował się na kontynuację kariery w Glory. A w rezerwie był Bogdan Stoica, brat Andreia, który też dostał wcześniej propozycję.”

Całą rozmowę z Arkadiuszem Wrzoskiem obejrzysz -> TUTAJ.

Zostaw ocenę
2
2
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
9 miesięcy temu

Wrzosek to bardzo jasny punkt KSW, mam nadzieję że wkrótce walka ze Szpilką lub z Pudzianem.