Wrzosek typuje walkę Szpilka vs Pudzianowski: „Mariusz jest bardzo nieprzewidywalnym zawodnikiem. Wszystko tak naprawdę zależy od niego”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 21 lutego 2023

Niedoszły rywal Artura Szpilki wypowiedział się na temat pojedynku byłego pięściarza z Mariuszem Pudzianowskim, do którego ma dojść jeszcze w tym roku.

Na ten moment nie znamy wielu szczegółów, jednak wiemy, że „Szpila” w kolejnym starciu zmierzy się z „Dominatorem”. Początkowo Artur miał bić się z Arkadiuszem Wrzoskiem, jednak doznał poważnej kontuzji i musiał się wycofać z walki. Natomiast były zawodnik Glory powróci do klatki już w tę sobotę na gali w Czechach, gdzie zmierzy się z Tomasem Moznym.

Wrzosek o walce Szpilka vs Pudzianowski

W ostatniej rozmowie z dziennikarzami Wrzosek wypowiedział się na temat wspomnianego starcia oraz swojego zestawienia ze Szpilką. Przyznał, że obaj zmierzają w innym kierunku i raczej, na ten moment nie ma szansy na taki pojedynek.

Jeśli natomiast chodzi o walkę „Szpila” vs Pudzianowski, jako faworyta wskazał byłego pięściarza. Wymienił kilka aspektów, jednak nie chciał wdawać się w szczegółową analizę:

– Mariusz Pudzianowski jest bardzo nieprzewidywalnym zawodnikiem. Zależy tak naprawdę wszystko od niego. No Artur walczył na takim najwyższym sportowym poziomie, też nie sądzę, żeby jego background bokserski pozwolił na przyjęcie jakiegoś ciosu od Mariusza.

To jest jedyna rzecz, którą Pudzian może zaskoczyć. Myślę, że Artur byłby faworytem też z uwagi na to, że jest młodszy, świeży, wysportowany, mało jest naprawdę… Nie widziałbym tutaj Mariusza w roli faworyta.

Źródło: YouTube

Zostaw ocenę
0
0