Wrzosek celem ataku?! Mrożące krew w żyłach sceny z udziałem zawodnika KSW!

S
2
Opublikowano: 13 grudnia 2023

Szokujące doniesienia dotarły z Holandii. Przed jednym z tamtejszych klubów doszło do strzelaniny, której celem mógł być Arkadiusz Wrzosek!

Polski kickbokser z powodzeniem radzi sobie w największej polskiej organizacji MMA, czyli KSW. Wrzosek w przeszłości bił się m. in. w GLORY, gdzie znokautował legendę kickboxingu Badra Hariego.

Arek przygotowuje się do swojego kolejnego występu, do którego dojdzie na XTB KSW 90. Wrzosek zmierzy się tam z Chorwatem Ivanem Vitasoviciem. Polski fighter trenuje w Hemmers Gym w Bredzie, o czym poinformował właściciel klubu, Nick Hemmers.

Jak donoszą holenderskie portale, po wtorkowym treningu doszło do mrożących krew w żyłach wydarzeń. Arkadiusz Wrzosek ze znajomym wsiadł do auta z polskimi numerami rejestracyjnymi, które zostało ostrzelane.

Nieznany napastnik otworzył ogień w kierunku pojazdu. Jak potwierdziła holenderska policja, przynajmniej jedna kula odbiła się od auta i trafiła w okno budynku klubu. Według ostatnich informacji na ten moment nikt nie został zatrzymany.

Sytuację skomentował też sam Nick Hemmers, który przyznał, że nie zna przyczyn sytuacji i nie rozumie, dlaczego doszło do ataku.

Zostaw ocenę
3
19
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jaś
5 miesięcy temu

Dr…gi

Pelagia
5 miesięcy temu

Europa do której chcieliśmy dorównać, to dzisiaj bagno,brud i anarchia!!!! Nie ma za czym gonić tylko pilnować,by takiego samego szamba nie zrobiono w naszym kraju!!!