Wojsław Rysiewski odpowiada na słowa Pawła Jóźwiaka

Wojsław Rysiewski odpowiada na mocne słowa Pawła Jóźwiaka [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 października 2023

Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy federacji KSW był gościem w studiu portalu FanSportu. W trakcie wizyty Rysiewski został zapytany o wypowiedź Pawła Jóźwiaka, który powiedział, że pójście zawodnika do KSW jest niszczeniem kariery i oznacza walczenie dla federacji do usranej śmierci.

Wojsław Rysiewski dyrektor sportowy federacji KSW był gościem w studiu portalu FanSportu. Michał Tuszyński, dziennikarz prowadzący rozmowę z Rysiewskim zapytał go o opinię na temat niedawnej wypowiedzi Pawła Jóźwiaka.

Prezes FEN odnosząc się do sprawy Marcina Wójcika zasugerował, że przejście do organizacji KSW jest niszczeniem kariery i oznacza dla zawodnika związanie się umową i walczenie w KSW „do usranej śmierci”. Co na ten temat powiedział Wojsław Rysiewski?

Wojsław Rysiewski odpowiada na słowa Pawła Jóźwiaka

„Przedstawianie przez prezesa FEN Pawła Jóźwiaka sprawy tak, że 'pójście do KSW jest niszczeniem kariery’, że zawodnicy będą u nas walczyć do usranej śmierci – uważam, że jest pójściem o kilka kroków za daleko. Czy Marcin Held też niszczy swoją karierę debiutując w KSW po walkach w największych organizacjach na świecie? Piotr Kuberski, mistrz FENu, idzie do KSW niszczyć swoją karierę…? Czy Oumar Sy z którym rozwiązaliśmy kontrakt i właśnie idzie walczyć do UFC, czy my mu zniszczyliśmy karierę?”

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments