wojciech kazieczko vs michał domin na xtb ksw 89 karta walk

Wojciech Kazieczko vs. Michał Domin na XTB KSW 89 – karta walk niemal skompletowana

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 listopada 2023

Federacja KSW ogłosiła kolejne zestawienie, które znajdzie się w rozpisce XTB KSW 89. 16 grudnia w Gliwicach w okrągłej klatce dojdzie do starcia Wojciech Kazieczko vs. Michał Domin. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii piórkowej.

Do pojedynku dwóch utalentowanych zawodników młodego pokolenia dojdzie podczas gali XTB KSW 89. W konfrontacji tej Wojciech Kazieczko (3-1) zetrze się z Michałem Dominem (5-3). Do walki w limicie kategorii piórkowej dojdzie 16 grudnia podczas gali XTB KSW 89 w PreZero Arenie Gliwice.

Wojciech Kazieczko ma za sobą trzy walki w okrągłej klatce KSW. W kwietniu zeszłego roku zmierzył się z Lubošem Lesákiem i wygrał już w pierwszej rundzie przez nokaut. Zakończenie to zostało nagrodzone bonusem za najlepszy nokaut gali.

W drugim pojedynku, który odbył się podczas KSW 74, Kazieczko pobił Eduarda Demenkę. Natomiast w trzecim starciu w okrągłej klatce musiał uznać wyższość Daniela Tărchili. Przed tą walką reprezentant zielonogórskiego klubu Pepe MMA, który ma też za sobą bogatą karierę kickbokserską, pozostawał niepokonany w zawodowym MMA.

Michał Domin stoczył do tej pory cztery walki dla KSW. W debiucie zawodnik z Jastrzębia Zdroju musiał uznać wyższość Roberta Ruchały, ale już w drugim starciu to on wychodził z klatki z ręką uniesioną w geście zwycięstwa, kiedy to po ciekawym pojedynku pokonał Szymona Karolczyka.

Po tym starciu Michał zmierzył się z Patrykiem Kaczmarczykiem i przegrał. Reprezentant Inżbud Rybnik Octagon Żory ostatni raz wszedł do okrągłej klatki w grudniu zeszłego roku, poddał Patryka Likusa i zdobył bonus za najlepsze skończenie gali XTB KSW 77. Domin ma na swoim koncie osiem zawodowych pojedynku i cztery zwycięstwa przed czasem.

KSW 89: Bartosiński vs. Parnasse – aktualna karta walk

Karta główna:

  • Adrian Bartosiński (13-0) vs. Salahdine Parnasse (18-1) – o pas kategorii półśredniej
  • Paweł Pawlak (21-4-1) vs. Michał Materla (33-9) – o pas kategorii średniej
  • Tomasz Romanowski (18-9 1NC) vs. Damian Janikowski (9-5)
  • Rauli Tutarauli (32-7) vs. Marcin Held (28-9)
  • Andrzej Grzebyk (20-6) vs. Madars Fleminas (12-4)
  • Szymon Bajor (24-10) vs. Viktor Pešta (19-8)
  • Sebastian Rajewski (12-8) vs. Wilson Varela (10-5)
  • Łukasz Charzewski (12-1 1NC) vs. Ahmed Vila (11-4-1 1 NC)
  • Wojciech Kazieczko (3-1) vs. Michał Domin (5-3)
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments