wilson varela na ksw 93 w paryżu

Wilson Varela wystąpi na KSW 93 w Paryżu

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 stycznia 2024

Federacja KSW oficjalnie potwierdziła, że Wilson Varela wystąpi na gali KSW 93 w Paryżu. Legitymujący się serią pięciu zwycięstw z rzędu Francuz wejdzie ponownie do klatki po zaledwie 4 miesięcznej przerwie.

Wilson Varela stoczył ostatni pojedynek na gali KSW 89 w Gliwicach. Okazuje się, że „The Prototype” zaliczy bardzo szybki powrót do okrągłej klatki federacji KSW.

Na profilach KSW w social mediach pojawiła się informacja o tym, że Varela wystąpi 6 kwietnia na gali KSW 93 w Paryżu. Zawodnik stanie zatem przed szansą stoczenia pojedynku przed własną publicznością.

Wilson miał świetny 2023 rok, w którym zaliczył pięć zwycięstw. Wszechstronny fighter pokonał Kacpra Bróździaka, Tapiwę Katikati, Gracjana Szadzińskiego, Łukasza Rajewskiego oraz Sebastiana Rajewskiego.

Śmiało można zatem powiedzieć, że Varela wszedł w nowy rok z wielkimi nadziejami na kontynuację fenomenalnej passy oraz kolejne awanse w rankingu KSW w kategorii lekkiej.

Na ten moment nie wiemy z kim Wilson Varela zmierzy się na gali KSW 93 w Paryżu jednak śmiało można założyć, że będzie to jeden z zawodników plasujących się w rankingu wyżej od fightera z Marsylii, oczywiście są też szanse na to, że „The Prototype” zawalczy z jakimś nowym nabytkiem KSW.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments