wiemy kto na okładce ea sports 5

Wiemy jacy zawodnicy pojawią się na okładce gry EA Sports UFC 5! Gra tylko dla dorosłych?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 sierpnia 2023

Amerykański portal Insider-Gaming poinformował, że dotarł do informacji zdradzających nazwiska zawodników, którzy trafią na okładki gier EA Sports UFC 5! Tak, tak dokładnie gier, a nie gry, gdyż planowane są dwie wersje opakowań: standardowa oraz deluxe, ta druga ma zawierać jeszcze nie określone dodatki.

Osoby, które rejestrowały się do bety EA Sports UFC 5 zwróciły uwagę na to, że zmieniono rating gry. Podniesiono go z poziomu T do poziomu M, który w USA oznacza, że grę będą mogły nabyć wyłącznie osoby w wieku 17 lat lub powyżej.

Śmiało można zatem określić grę mianem gry tylko dla dorosłych. Powodem takiej decyzji EA Sports jest fakt, że zdecydowano się na bardziej rzeczywiste odwzorowanie damage’u zadawanego przez zawodników w grze, a to wiąże się z większą ilością krwi, rozcięć i kontuzji.

Wróćmy jednak do samej okładki gry. Tak jak napisaliśmy we wstępie przygotowane zostaną dwie wersje gry, zatem dostaniemy możliwość wyboru zakupu. Na okładce standardowej wersji będą Alexander Volkanovski oraz Valentina Shevchenko natomiast na okładkę wersji deluxe trafi Israel Adesanya.

Legendarnymi zawodnikami dostępnymi w grze w dniu premiery będą: Mike Tyson, Mohammad Ali oraz Fedor Emelianenko. Premiera gry zaplanowana jest na 27 października i będzie ona dostępna wyłącznie na Playstation 5 oraz XBOX Series S/X. Niestety na ten moment gra nie pojawi się na popularnych PCtach.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments