Sterling Omalley usada testy antydopingowe ufc

Wiemy ile testów antydopingowych przeszli Aljamain Sterling i Sean O’Malley przed UFC 292!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 sierpnia 2023

Jed Goodman opublikował na twitterze statystyki zdradzające jak często USADA testowała Sterlinga i O’Malleya przed main eventem gali UFC 292. Dane są dość zaskakujące, zwłaszcza jak porównamy je do poprzednich lat.

Aljamain Sterling i Sean O’Malley zmierzą się w walce wieczoru gali UFC 292 w Bostonie, a stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski UFC w kategorii koguciej. Wydarzenie odbędzie się w nocy z soboty 19 sierpnia na niedzielę 20 sierpnia.

Zamieszczona w sieci przez Jeda I. Goodmana lista zdradzająca jak często USADA testowała Aljamaina Sterlinga i Seana O’Malleya pokazuje nam kilka ważnych szczegółów. Ile testów przeprowadziła Amerykańska Agencja Antydopingowa?

Lista posiadana przez Goodmana była aktualna do 10 sierpnia, czyli nie są w nią wliczone testy w tak zwanym okresie startowym. Do tej pory w 2023 roku Aljamain Sterling przeszedł osiem testów antydopingowych natomiast komisarze odwiedzali Seana O’Malleya zaledwie czterokrotnie.

Wszystko może wiązać się z tym, że „Funkmaster” stoczył już w tym roku jeden pojedynek natomiast dla O’Malleya walka na UFC 292 będzie pierwszym starciem w octagonie w tym roku.

Warto zwrócić także uwagę na 2019 rok w którym O’Malley przeszedł, aż 48 testów. Był to rok w którym „Sugar” nie stoczył żadnej walki po tym jak wypadł z rozpiski UFC 239 po pozytywnym wyniku testu antydopingowego. USADA wykryła wtedy u młodego fightera śladowe ilości ostaryny.

Należy się spodziewać, że zawodnicy zostaną także przebadani w ostatnich dniach przed walką, a komisarze mają także prawo do pobrania próbek po zakończeniu gali UFC 292.

UFC 292: Sterling vs. O’Malley – kursy bukmacherskie

Galę UFC 292Sterling vs. O’Malley obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kupony Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Sterling vs. O’Malley

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments