Wielki Skandal! Hooker oskarża Makhacheva o stosowanie niedozwolonych środków przed UFC 284!

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 13 lutego 2023

Po gali UFC 284 może dojść do skandalu? Były rywal Islama Makhacheva wystosował poważne oskarżenia pod adresem Dagestańczyka.

W main evencie gali w Perth Makhachev przystąpił do pierwszej obrony pasa wagi lekkiej i zmierzył się z mistrzem dywizji piórkowej Alexandrem Volkanovskim. Po pięciu odsłonach sędziowie byli jednogłośni. W górę powędrowała ręka Islama, który przedłużył swoją serię zwycięstw.

Mocne oskarżenia pod adresem mistrza UFC!

Po zakończonej gali w Australii, na Twitterze Dana Hookera pojawiły się mocne wpisy, w których fighter zarzuca jednemu z zawodników oszustwo. Nie wskazał wprost, o kogo chodzi, jednak nie ma wątpliwości, że mowa o Islamie Makhachevie.

Hooker twierdzi, że ten skorzystał z kroplówek, który miały mu pomóc w nawodnieniu po ścinaniu wagi do walki z Volkanovskim. Takie praktyki od dawna są zabronione przez Amerykańską Agencję Antydopingową USADA.

Najpierw Hooker napisał – Głupia pizda myśli, że przyleci do Australii, wynajmie pielęgniarkę, żeby dała mu kroplówkę i my się o tym nie dowiemy. Oszust.

Następnie opublikował zrzut ekranu, na którym możemy przeczytać, że zawodnikom UFC grozi do 2 lat zawieszenia za stosowanie kroplówek do nawadniania po ścinaniu wagi oraz napisał – USADA gówno robi.

Na koniec dodał – Udowodnij, że się mylę. Założę się, że nie możesz.

Na ten moment mistrz kategorii lekkiej nie odniósł się do zarzutów Hookera, z którym miał okazję zmierzyć się na gali UFC 267 i poddał Nowozelandczyka już w pierwszej odsłonie. Poniżej znajdziesz wszystkie wpisy z zarzutami o korzystanie z nielegalnych kroplówek:

Źródło: Twitter

Zostaw ocenę
0
0