(WIDEO) Jamahal Hill odpowiada Jiriemu Prochazce! „Ale że gdzie jesteś?”

S
0
Opublikowano: 26 stycznia 2023

Nowy mistrz wagi półciężkiej UFC Jamahal Hill odpowiedział Jiriemu Prochazce. Amerykanin podszedł do nagrania Czecha z humorem.

Niedługo przed grudniową galą UFC 282 Jiri Prochazka doznał kontuzji, która wyeliminowała go z pierwszej obrony pasa mistrzowskiego kategorii półciężkiej. Glover Teixeira nie zgodził się na pojedynek z zaoferowanym Magomedem Ankalaevem i ostatecznie Rosjanin spotkał się z Janem Błachowiczem.

Tamto starcie zakończyło się jednak remisem. Nie było to na rękę Danie White, który bardzo szybko przeprowadził rozmowę z Gloverem, wykonał telefon do Jamahala Hilla i ustalono nowy main event UFC 283 w Rio de Janeiro. Brazylijsko-amerykański pojedynek był jednostronny – „Sweet Dreams” przez niemalże pełne 25 minut obijał byłego championa zgarniając ostatecznie wymarzony tytuł.

Chwilę później gratulacje Hillowi złożył Jiri Prochazka. Czech w krótkim i pełnym pasji nagraniu na Twitterze przekazał Amerykaninowi, że „nadchodzi„.

Nowy champion dywizji do 205 funtów zdecydował się odpowiedzieć „Denisie” zamieszczając wideo również będąc w śnieżnym otoczeniu. „Sweet Dreams” podszedł do słów Prochazki z dużą dozą humoru, cytując słynne słowa Michaela Scotta z serialu „The Office”.

„Ale że gdzie jesteś? Gdzie się podziewasz? A przy okazji: tak powiedziała. TAK POWIEDZIAŁA!”

Spotkanie obu panów w oktagonie na ten moment jest nieuniknione. Jiri Prochazka ma zapewnionego title shota, gdy tylko dojdzie do pełni sprawności. Jamahal Hill nie musi być wówczas w posiadaniu tytułu, gdyż Amerykanin prawdopodobnie stoczy przynajmniej jedną obronę przed powrotem Czecha. Rywalem „Sweet Dreams” ma być Magomed Ankalaev.

Zostaw ocenę
0
0