hathaway oktagon mma turniej

Weteran Cage Rage i UFC zawalczy o milion euro w turnieju Oktagon MMA

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 stycznia 2023

Czesko-słowacka organizacja Oktagon MMA nie przestaje zaskakiwać. Kiedy w październiku zakontraktowano Johna Hathawaya wszyscy spodziewali się, że dla Anglika z Brighton będzie to pożegnalna walka w MMA. Nic bardziej mylnego bo weteran Cage Rage i UFC właśnie dołączył do grona zawodników, którzy wezmą udział w turnieju, którego wygrany zgarnie milion euro!

Osiem lat, tyle trwała przerwa Hathawaya (18-2) od startów w zawodowym MMA, a choć Anglikowi udało się wrócić wcześniej na maty bjj to wydawało się, że John chciał po prostu udowodnić samemu sobie, że po wieloletniej walce z chorobą jest w stanie ponownie przygotować się do walki MMA i podjąć wyzwanie.

Hathway jednak nie tylko pokonał na punkty młodszego o kilka lat Brazylijczyka Santosa, lecz nie przekreślał szans na kolejne występy w klatce. Teraz John wejdzie w skład szesnastu zawodników, którzy wezmą udział w turnieju kategorii półśredniej Oktagon MMA.

Jeśli Hathaway wykorzysta swoje wieloletnie doświadczenie i pokaże część technik z bogatego wachlarza umiejętności to bez wątpienia będzie jednym z faworytów turnieju. Pytanie tylko na kogo trafi w drabince, gdyż w turnieju wezmą także udział zawodnicy, którzy wcześniej walczyli w kategorii średniej,

Zostaw ocenę
0
0