Walt Harris Jones UFC 285

Walt Harris ocenia „przemianę” Jona Jonesa i typuje wynik walki z Gane

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 marca 2023

Walt Harris ocenił przemianę Jona na treningach po nabraniu dodatkowej masy, a także wytypował wynik walki wieczoru gali UFC 285. „The Big Ticket” jest sparingpartnerem Jonesa, więc od wielu miesięcy miał bezpośredni wgląd w to jak na treningach prezentował się Jon oraz jak wyglądały przygotowania „Bonesa”.

Walt Harris, weteran organizacji UFC zmierzający powoli ku końcu kariery był jednym z głównych sparingpartnerów Jona Jonesa w trakcie obozu przygotowawczego do gali UFC 285. Co miał do powiedzenia „The Big Ticket” na temat okresu spędzonego wspólnie na macie?

„Słuchajcie, on jest po prostu najlepszy. Wprowadził wiele zmian, w mojej opinii zrobił wszystko to co było do zrobienia by dobrze się przygotować na starty w wyższej kategorii. Przez trzy lata nie siedział na tyłku tylko wyciskał wielkie ciężary. Jak chodzi o umiejętności i poruszanie się wszystko pozostało na tym samym poziomie, jedyną różnicą jest to, że po prostu teraz Jon waży więcej. Jego cardio jest na nieosiągalnym poziomie, to niesamowite. Czuję, że ja sam wiele się od niego uczę z dnia na dzień. Czasem jest to mega frustrujące ponieważ masz dość treningu, chcesz zejść z maty, a on domaga się kolejnych rund. Jest w 100% lepszym zawodnikiem, szybki, inteligentny, eksplozywny. Jest też zdrowszy, bardziej skupiony, w półciężkiej pokonał wszystkich, znudził się tym, a teraz ma na sali codziennie grupę wielkich ciężkich, którzy potrafią powalić każdego jednym ciosem.”

Gdzie oglądać i obstawiać UFC 285?

Galę UFC 285 obstawisz i obejrzysz w całości na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto w 30 sekund i postawić dowolny zakład!

Dla nowych użytkowników Fortuna przygotowała specjalny bonus. Rejestrując się przez TEN LINK otrzymasz 20 zł bez żadnej wpłaty. Do tego aż TRZY pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka.

Wyjątkowo na walkę Mateusza Gamrota bukmacher oferuje kolejną promocję! Zasady są banalne. Po założeniu konta zrób depozyt na kwotę min. 30 zł. Następnie postaw pierwszy kupon na zwycięstwo Polaka za min. 2 zł, a w przypadku gdy Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz bonus 200 zł!

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Walt Harris typuje wynik walki Jones vs. Gane

„Myślę, że ludzie będą zaskoczeni tym jak zaprezentuje się Jon. Moim zdaniem w tym pojedynku Jon będzie mógł zrobić co zechce, podyktować tempo i walczyć w każdej z płaszczyzn. Jest w stanie stoczyć pojedynek w stójce z Cirylem i nie sądzę, żeby Gane był dla Jonesa zagadką, której nie da się rozwiązać, wręcz przeciwnie to Francuz będzie musiał się dostosować do tego co zaprezentuje „Bones”. Jon jest też silniejszy mentalnie, wiem o czym mówię bo spędzamy wiele czasu wspólnie także poza matą, na co dzień. Znacznie dojrzał i wykuł mentalność mistrza. Myślę, że Jon skończy Gane w drugiej rundzie, o ile nie uda mu się tego zrobić w pierwszej.”

Zostaw ocenę
0
0