ufc vegas 87 tai tuivasa vs marcin tybura main event

Walka Tai Tuivasa vs. Marcin Tybura odłożona w czasie o miesiąc – Polak w main evencie gali UFC Vegas 87!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 stycznia 2024

Dana White ogłosił, że walka Tai Tuivasa vs. Marcin Tybura została przeniesiona na późniejszy termin. Starcie ciężkich nie odbędzie się na 17 lutego w Anaheim, tylko 16 marca na UFC Vegas 87.

W ostatnich tygodniach na jaw wychodzą błędy popełnione w biurze organizacji UFC. Co rusz walki są przenoszone na inne terminy i to nie ze względu na kontuzje czy choroby zawodników, a po prostu przez fakt, że najpierw poogłaszano seryjnie zestawienia, a dopiero później dokładnie przemyślano sprawę.

Część starć jest przekładana na wcześniejszy, a część na późniejszy termin. Dana White ogłosił, że walka Tai Tuivasa vs. Marcin Tybura, która była planowana na UFC 298 w Anaheim, zostanie przeniesiona z 17 lutego na 16 marca.

Pojedynek Tuivasa – Tybura będzie main eventem gali UFC Vegas 87. Te wydarzenie odbędzie się tydzień po hitowej gali UFC 299, na której wystąpią Mateusz Gamrot i Michał Oleksiejczuk. Z jednej strony zmiana terminu to dobra informacja dla Tybury, gdyż oznacza to że pracownicy organizacji darzą Polaka sporym zaufaniem mimo szybkiej przegranej w boju z Tomem Aspinallem.

Z drugiej strony Tai Tuivasa to rywal, który przegrał trzy walki z rzędu i choć daje on niezwykle efektowne starcia to wydaje się, że matchmakerzy „dali” mu tego zaufania jeszcze więcej wystawiając go po tak słabej serii w main evencie.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments