Daniel Omielańczuk vs denis załęcki walka odwołana

Walka Omielańczuk vs Załęcki wciąż jest możliwa! „Nie ma nic dogadanego, ale widzę światełko w tunelu”

S
0
Opublikowano: 23 sierpnia 2023

W ostatnim wywiadzie szef grupy Shocker MMA Artur Ostaszewski wypowiedział się na temat rozmów dotyczących walki Omielańczuk vs Załęcki. Jak podał menedżer, wciąż jest szansa, iż do tego starcia dojdzie.

-> Odbierz bonusy i graj bez ryzyka!

Temat ewentualnej walki na Clout MMA to zdecydowanie czołowe zagadnienie ostatnich dni. Zawodnicy dopiero raz spotkali się na face to face, ale widać, jak wiele złej krwi jest między nimi. To zwiastowało oczywiście jeszcze większe emocje w trakcie konferencji i programów z ich udziałem.

Pojedynek stanął jednak pod znakiem zapytania. Jak poinformował Artur Ostaszewski w swoich social mediach, nie potrafił dojść do porozumienia w sprawie formuły starcia. Wpis menedżera rozpoczął eskalację kolejnych, m. in. od Artura Szpilki, czy jego partnerki.

W rozmowie z Arturem Mazurem na kanale Klatka po Klatce Ostaszewski został zapytany o to, czy negocjacje nadal są prowadzone. Szef Shocker MMA zaznaczył przede wszystkim, że on rozmawia z reprezentantem Clout MMA, a nie Denisem Załęckim. Konsensus co do ewentualnej walki jest wypracowywany i już niebawem wszystko powinno być jasne.

„Wróciliśmy do jakiejś rozmowy. Widzę światełko w tunelu, ale to nie znaczy, że to jest coś dogadanego. Pewne cegły się pokruszyły i gdzieś to światełko zaczyna się przebijać. Chyba nie ma wielkiej tajemnicy, jesteśmy tu po pieniądze, to jest oczywiste. Daniel nie idzie tam spełniać ambicji sportowych, nie idzie tam sięgać szczytów. Idziemy tam dobrze zarobić i dać mocną widowiskową walkę.”

„Myślę, że argument finansowy zawsze jest w stanie nas przekonać, bo jesteśmy tam stricte po pieniądze. Ja myślę, że jeżeli nie rozwiąże się to w ciągu najbliższego tygodnia, może dwóch, to już dalej nie będzie sensu, bo trzeba robić przygotowania, wiedzieć, w jakiej formule te przygotowania prowadzić.”

Kto wygra?

Loading ... Loading ...

Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk – Kursy bukmacherskie

Walki Clout MMA obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej.

Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments