ksw 90 deux vs van steenis torwar

Walka dwóch utalentowanych zawodników dodana do rozpiski XTB KSW 90

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 grudnia 2023

20 stycznia na gali XTB KSW 90 zmierzą się Hugo Deux i Gino Van Steenis. Będzie to pojedynek dwóch utalentowanych zawodników, którzy zadebiutują w federacji KSW.

Na gali XTB KSW 90 dojdzie do debiutu w okrągłej klatce dwóch niepokonanych zawodników uważanych za nowe europejskie talenty świata MMA. W pojedynku tym Francuz Hugo Deux (2-0) stanie do rywalizacji z Holendrem Gino Van Steenisem (4-0). Do pojedynku w wadze lekkiej dojdzie 20 stycznia na COS Torwar w Warszawie.

Hugo Deux ma za sobą dwie zawodowe walki w MMA. W profesjonalnej klatce zadebiutował w zeszłym roku na gali Strife i wygrał przed czasem. Drugi pojedynek stoczył w lutym tego roku i również wyszedł z niego jako zwycięzca. Francuz mieszkający w Warszawie swoją przygodę ze sportami walki zaczynał w wieku sześciu lat od judo.

Zanim wszedł do zawodowego świata MMA, wygrał cztery pojedynki półprofesjonalne. Przebywał też przez dłuższy czas w Tajlandii, gdzie toczył boje w muay thai. Na co dzień ma okazję trenować między innymi z Marianem Ziółkowskim, byłym mistrzem KSW wagi lekkiej.

Gino Van Steenis zadebiutował w zawodowym MMA w roku 2019. W profesjonalnych klatkach stoczył cztery pojedynki, wszystkie wygrał, trzy z nich zakończył przed czasem, a dwa razy tryumfował już w pierwszej rundzie.

Reprezentant Niderlandów ma na swoim koncie także konfrontacje amatorskie i walki w kickboxingu. Poza swoim krajem Van Steenis bił się również w Anglii i Danii. W ostatnim czasie walczył dla organizacji Levels Fight League oraz Glory Kickboxing.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments