Volkan Oezdemir na UFC Paryż

Volkan Oezdemir zawalczy na gali UFC w Paryżu

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 czerwca 2023

Były pretendent do mistrzowskiego pasa kategorii półciężkiej wystąpi na gali UFC w Paryżu. Volkan Oezdemir zmierzy się z niepokonanym Azamatem Murzakanovem. Wydarzenie odbędzie się 2 września w Accor Arenie w Paryżu.

Volkan Oezdemir stoczy swój pierwszy pojedynek w 2023 roku na gali UFC w Paryżu. Były pretendent do mistrzowskiego pasa zmierzy się z niepokonanym Azamatem Murzakanovem. Zawodnik w ostatnich latach walczył ze zmiennym szczęściem, a młodsi fani mogą nawet nie pamiętać okresu, w którym w 2017 roku Szwajcar demolował rywali w pierwszych rundach.

Azamat Murzakanov to były zawodnik takich organizacji jak Fight Nights Global, ACB czy Brave CF. „The Professional” trafił do UFC przez program Dana White’s Contender Series. Na uwagę zasługuje fakt, że trenujący w New Jersey fighter skończył, aż 10 rywali przed czasem.

Oezdemir jest notowany na 8. miejscu rankingu kategorii do 93 kilogramów natomiast Murzakanov plasuje się 11. pozycji rankingu. Wygrany tej walki z pewnością będzie mógł zatem liczyć na to, że w kolejnym pojedynku otrzyma jeszcze mocniejszego rywala, może nawet kogoś z TOP 5 dywizji!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments