(VIDEO) Stójkowa wojna kickboxerów! KSW przypomina walkę Wrzosek vs Sarara

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 21 lutego 2023

Już w tę sobotę odbędzie się gala KSW 79 w Czechach, podczas której do klatki powróci Arkadiusz Wrzosek. Federacja postanowiła przypomnieć debiut kickboxera w MMA.

Za kilka dni były zawodnik Glory stoczy swoje drugie starcie w klatce KSW. Tym razem zmierzy się z Tomasem Moznym, z którym przegrał przez decyzję jeszcze w 2015 roku na początku swojej kariery kickboxerskiej. Dla zawodnika ze Słowacji będzie to trzecia walka w MMA.

Darmowa walka Wrzosek vs Sarara

Przy okazji KSW 79 federacja opublikowała darmowe starcie Wrzoska z Tomaszem Sararą. Dla pierwszego z fighterów był to debiut w nowej formule. Obaj zawodnicy to byli kickboxerzy, więc fani spodziewali się mocnych wymian w stójce i takie też mogliśmy oglądać.

W pierwszej rundzie Sarara posłał na deski rywala, jednak ten przetrwał i powrócił po nokdaunie do walki. W kolejnych odsłonach Wrzosek zaczął kontrolować starcie i mocno rozbijać przeciwnika. Sarara pokazał jednak wielki charakter oraz wytrzymałość. W końcu sędzia przerwał pojedynek w ostatniej rundzie.

Walk dostarczyła ogromnych emocji, a Tomasz Sarara zaraz po porażce mówił o rewanżu. Nie wykluczone, że zawodnicy w przyszłości zmierzą się ponownie, gdyż kibice bez wątpienia chcieliby jeszcze raz zobaczyć ich starcie w klatce KSW.

Źródło: YouTube

Zostaw ocenę
0
0