(VIDEO) Marcin Różalski o konflikcie Załęckiego z Omielańczukiem: „Denis użył za grubych słów”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 02 marca 2023

Przy okazji oficjalnej ceremonii losowania przed galą GROMDA 12 Marcin Różalski udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat głośnego konfliktu freak fightera z Danielem Omielańczukiem.

Już jutro odbędzie się wyjątkowa gala walk na gołe pięści. Podczas GROMD 12 zobaczymy konfrontację Polaków z zawodnikami z zagranicy. Zawalczą oni w turnieju oraz aż sześciu dodatkowych extra fightach.

W wydarzeniu weźmie udział m.in. Arman, czyli podopieczny Marcina Różalskiego, oraz tacy zawodnicy jak debiutujący Simon „The Savage” Henriksen, czy potężny „Kofi King”. Całą kartę walk znajdziesz tutaj – Rozpiska gali GROMDA 12

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

„Różal” o konflikcie Denis – Omielańczuk

W rozmowie z fansportu.pl Marcin Różalski wypowiedział się nie tylko na temat jutrzejszej gali, ale również głośnego konfliktu zawodnika KSW Daniela Omielańczuka z freak fighterem Denisem Załęckim. Pomiędzy panami jest bardzo dużo złej krwi i zapewne wyjaśnią wszystko w klatce federacji High League.

„Różal” przyznał, że lubi jednego i drugiego zawodnika oraz nie podoba mu się cała historia z konfliktem czy wyzwiskami. Przyznał, że Denis użył zbyt mocnych słów wobec Daniela:

– Nie podoba mi się, bo i Daniel jest moim bardzo bliskim kolegą i Denis jest moim znajomym. Nie podobała mi się ta cała historia, była ona niepotrzebna. Daniel powiedział, że według niego Denis nie miał kontuzji.

– Denis uważam, że użył za grubych słów i źle się bardzo wypowiedział, co było niesmaczne i niefajne. Każdy ma swój temperament. Czy walka ta ma sens? Kurcze, nie wiem. Jeżeli chcą się bić, jeżeli chcą w ten sposób to wytłumaczyć.

Zostaw ocenę
0
0