(VIDEO) High League 6: Denis Załęcki prezentuje formę przed walką z Pawłem Tyburskim

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 23 lutego 2023

Najpierw starcie na High League 6, później walka z Danielem Omielańczukiem? Denis Załęcki powraca do klatki i zaprezentował nagranie z treningu.

„Bad Boy” to zawodnik, który ma na swoim koncie m.in. walki na gołe pięści w GROMDZIE, czy starcia w MMA z takimi rywalami jak Mateusz Kubiszyn oraz Artur Szpilka. Pierwszy z pojedynków przegrał po jednogłośnej decyzji sędziów, a w drugim odniósł kontuzję po zaledwie kilkudziesięciu sekundach.

Denis prezentuje nagranie z treningu

W kontuzję Denisa nie wierzył jednak Daniel Omielańczuk, który już w sobotę zawalczy na KSW 79 w Libercu i zmierzy się z Michałem Kitą. W jednym z wywiadów były zawodnik UFC stwierdził, że freak fighter po prostu zaczął udawać, po tym, jak się wystrzelał z ciosów.

To doprowadziło do mocnego konfliktu i federacja High League pracuje nad zorganizowaniem walki Omielańczuk vs Załęcki. Na taki pojedynek będziemy musieli jednak jeszcze trochę poczekać, gdyż „Bad Boy” najpierw zmierzy się z Pawłem Tyburskim.

Do klatki powróci na gali High League 6 i opublikował na swoich social mediach nagranie z przygotowań. Jak oceniacie formę freak fightera? Miałby szansę stoczyć wyrównany pojedynek z doświadczonym Danielem, który w samym MMA stoczył ponad 40 walk?

@fansportu.pl Trening Denisa przed walką z Tyburskim #highleague #deniszalecki #badboy #zalecki #gleba #mts #mytosukces #famemma #mma #freakfighters #gromda #tyburski ♬ dźwięk oryginalny – fansportu.pl

Kursy bukmacherskie na walkę Załęcki vs. Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Zostaw ocenę
0
0