Tatiana Suarez UFC

Utalentowana Tatiana Suarez powróci do octagonu po 1358 dniach przerwy! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 lutego 2023

Utalentowana Tatiana Suarez powróci do octagonu UFC po 1358 dniach przerwy. Zawodniczka pauzowała przez poważną kontuzję kolana. Suarez jest zwyciężczynią programu The Ultimate Fighter w kategorii słomkowej, a w 2019 roku była uznana za największą kandydatkę do zdominowania tej dywizji na lata.

Niepokonana Tatiana Suarez (8-0) wygrała 23. edycję programu The Ultimate Fighter, a następnie pokonała takie zawodniczki jak Viviane Pereira, Alexa Grasso, Carla Esparza i Nina Nunes. Nie może, więc dziwić fakt, że zarówno branżowi dziennikarze jak i eksperci wskazywali zawodniczkę z Kalifornii jako tą, która może zdominować dywizję słomkową UFC na lata.

Już w najbliższy weekend zawodniczka powróci do zawodowych startów po przerwie, która wyniesie 1358 dni. Suarez zmierzy się z Montaną de la Rosą w głównej karcie walk gali UFC Vegas 70. O tym jak długą przerwę od startów miała Suarez najlepiej świadczy fakt, że de la Rosa zdążyła w tym czasie stoczyć, aż sześć pojedynków w octagonie UFC.

Tatiana opublikowała na swoim profilu na instagramie materiał video, w którym zaprezentowała migawki z tego jak przebiegała jej rehabilitacja w UFC Performance Institute.

Zostaw ocenę
0
0