ufc vegas 90 allen vs curtis 2 trailer video

UFC Vegas 90: Allen vs Curtis 2 – oficjalny trailer [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 kwietnia 2024

Organizacja UFC zaprezentowała oficjalny trailer gali UFC Vegas 90. W walce wieczoru zmierzą się Brendan Allen i Chris Curtis. Zobacz video zapowiedź wydarzenia.

W nocy z 6 na 7 kwietnia odbędzie się kolejna gala organizacji UFC. Wydarzenie UFC Vegas 90 uświetni rewanżowy pojedynek Brendana Allena z Chrisem Curtisem. Walka została zakontraktowana w kategorii średniej.

Brendan Allen (23-5) legitymuje się serią sześciu zwycięstw z rzędu. „All In” pozostaje niepokonany od lutego 2022 roku. Zawodnik z Luizjany miał zmierzyć się w Las Vegas z Marvinem Vettorim jednak ten wypadł z rozpiski z powodu kontuzji.

Chris Curtis (31-10, 1NC) wskoczył do rozpiski w miejsce kontuzjowanego Włocha. Amerykanin walczył w ostatnich latach ze zmiennym szczęściem jednak ma w rękawie asa. To Curtis był górą w pierwszym starciu z Allenem, więc nie ma w tym pojedynku nic do udowodnienia i nic do stracenia.

UFC Vegas 90: Allen vs Curtis 2 – trailer

Organizacja UFC udostępniła oficjalną video zapowiedź walki wieczoru gali UFC Vegas 90. W octagonie zmierzą się Brendan Allen i Chris Curtis.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments