song yadong pokonał gutierreza

UFC Vegas 83: Song zdecydowanie lepszy od Gutierreza

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 grudnia 2023

Song Yadong i Chris Gutierrez stoczyli bój w main evencie gali UFC Vegas 83. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii koguciej.

Song Yadong był wielkim faworytem walki wieczoru gali UFC Vegas 83. Bukmacherzy sugerowali, że Chińczyk będzie miał ogromną przewagę w trakcie main eventu ostatniej tegorocznej gali UFC na obiekcie APEX w Las Vegas.

Wszystko za sprawą rankingu kategorii koguciej, w którym Song zajmuje siódmą lokatę, natomiast Gutierrez jest notowany na 14. pozycji. Smaczkowi rywalizacji nadaje fakt, że Yadong przygotowywał się do tej gali z wielką motywacją, gdyż wydarzenia miało się odbyć w Szanghaju i Song miał walczyć przed własną publicznością.

Walka wieczoru ostatniej tegorocznej „małej” gali UFC Fight Night zakończyła się zwycięstwem Songa Yadonga. Chińczyk zgarnął jednogłośną decyzję sędziów nie pozwalając rywalowi nawet na skradnięcie jednej rundy.

Yadong umocni zatem swoją pozycję w rankingu i będzie mógł myśleć o potyczkach z zawodnikami z czołowej piątki rankingu. Dla Gutierreza przegrana walka oznacza konieczność odbudowania, a przede wszystkim konieczność zmian wprowadzenia w przygotowaniach.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments