ufc vegas 80 spotkania twarzą w twarz green nie podał ręki dawsonowi

UFC Vegas 80 – spotkania twarzą w twarz przed galą. Green nie podał ręki Dawsonowi! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 października 2023

Uczestnicy gali UFC Vegas 80 stanęli twarzą w twarz po ważeniu. Bobby Green odmówił podania ręki Grantowi Dawsonowi natomiast Philipe Lins i Ion Cutelaba zaliczyli intensywny face-off. Wszystko co działo się po ważeniu możecie zobaczyć poniżej.

Już dziś, w sobotę 7 października odbędzie sią gala UFC Vegas 80. Tradycyjnie po ważeniu uczestnicy gali stanęli twarzą w twarz. Bobby Green odmówił podania ręki Grantowi Dawsonowi. Reprezentant American Top Team wyciągnął rękę w kierunku rywala jednak „King” zaczął kiwać głową i rękami i ostatecznie nie doszło do uścisku dłoni obu fighterów.

Intensywny staredown zaliczyli Philipe Lins i Ion Cutelaba. Obaj zawodnicy wyglądali na naładowanych energią i żaden nie zamierzał odpuszczać. Na całe szczęście w tym przypadku nie doszło do żadnych rękoczynów.

Karolina Kowalkiewicz i Diana Belbita podeszły do face-offu na spokojnie, z szerokimi uśmiechami na twarzach. Zawodniczki zapozowały nawet wspólnie do zdjęcia.

Galę UFC Vegas 80 można obstawić i oglądać na stronie legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto, wypełnij kupon i oglądaj walkę Karolina Kowalkiewicz vs. Diana Belbita, która będzie za darmo transmitowana tutaj.

UFC Vegas 80 – spotkania twarzą w twarz przed galą

Organizacja UFC opublikowała materiał video ze spotkań twarzą w twarz przed galą UFC Vegas 80. Bobby Green nie chciał podać ręki Grantowi Dawsonowi natomiast Karolina Kowalkiewicz i Diana Belbita serdecznie się uściskały.

UFC Vegas 80 – zestawienie kursów bukmacherskich

Tak prezentują się kursy bukmacherskie na galę UFC Vegas 80. By obstawić to wydarzenie wystarczy kliknąć w zamieszczony obrazek z listą kursów.

Obstaw i oglądaj UFC Vegas 80!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments