ufc vegas 80 bobby green znokautował granta dawsona video

UFC Vegas 80: Bobby Green znokautował Granta Dawsona w 33 sekundzie! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 października 2023

Bobby Green potrzebował niespełna pół minuty, aby posłać Granta Dawsona na deski. „King” dobił rywala ciosami w parterze i sędzia przerwał pojedynek po zaledwie 33 sekundach! Green był sporym underdogiem u bukmacherów, a wielu ekspertów uznało jego szybką wygraną za wielką sensację.

Grant Dawson wchodził do walki wieczoru gali UFC Vegas 80 jako wielki faworyt. „KGD” miał długą serię starć bez porażki i w ostatnich występach wyraźnie dominował swoich przeciwników. Dawson był notowany na 10 miejscu w rankingu UFC podczas, gdy jego oponent znajdował się poza top 15 dywizji do 70 kilogramów.

Bobby Green to jednak doświadczony weteran, który z nie jednego pieca chleb jadł i miał na koncie walki z największymi tuzami kategorii lekkiej. „King” od początku emanował pewnością siebie, a w octagonie szybko wykorzystał odpowiedni moment i ustrzelił Dawsona mocnym lewym, po którym dobił rywala ciosami w parterze.

UFC Vegas 80: Bobby Green znokautował Dawsona

Bobby Green znokautował Granta Dawsona w walce wieczoru gali UFC Vegas 80. „King” był underdogiem w tym starciu jednak bardzo szybko rozprawił się z utalentowanym fighterem z American Top Team.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments