UFC Vegas 79 Fiziev vs Gamrot oficjalny plakat kursy bukmacherskie

UFC Vegas 79: Fiziev vs. Gamrot – oficjalny plakat gali. Kursy bukmacherskie się zmieniły!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 września 2023

Organizacja UFC opublikowała oficjalny plakat gali UFC Vegas 79. Przy okazji zmieniły się także kursy bukmacherskie na walkę wieczoru, czyli starcie Rafael Fiziev vs. Mateusz Gamrot. Jeden z zawodników wyrasta na minimalnego faworyta bukmacherów!

Organizacja UFC wreszcie zaprezentowała oficjalny plakat zapowiadający starcie Rafaela Fizieva z Mateuszem Gamrotem. Do pojedynku „Atamana” z „Gamerem” dojdzie w nocy z soboty na niedzielę 24 września na gali UFC Vegas 79.

W sieci pojawiły się także nowe kursy bukmacherskie na to zestawienie. Po aktualizacji jeden z zawodników wyrasta na minimalnego faworyta natomiast drugi powoli musi się pogodzić z rolą underdoga.

Przypominamy, że na początku kursy na obu fighterów były identyczne, a jak wyglądają w tej chwili?

UFC Vegas 79: Fiziev vs. Gamrot – kursy bukmacherskie

Galę UFC Vegas 79: Rafael Fiziev vs. Mateusz Gamrot obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Bukmacherzy zmienili lekko zdanie co do walki wieczoru. Początkowo kursy wynosiły bowiem po 1.86 na obu zawodników, teraz natomiast faworytem bukmacherów jest Rafael Fiziev, na którego wygraną kurs wynosi 1.75. Kurs na zwycięstwo Mateusza Gamrota wynosi 2.00.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Fiziev vs. Gamrot!

UFC Vegas 79: Fiziev vs. Gamrot – plakat gali

Organizacja UFC opublikowała oficjalny plakat gali UFC Vegas 79!

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments