UFC Vegas 69 twarzą w twarz

UFC Vegas 69 – spotkania twarzą w twarz przed galą [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 lutego 2023

Bohaterowie gali UFC Vegas 69 stanęli twarzą w twarz po ceremonii ważenia. Zobaczcie face-offy uczestników dzisiejszego wydarzenia. W main evencie była mistrzyni kategorii słomkowej Jessica Andrade podejmie Erin Blanchfield. W głównej karcie znalazło się także miejsce dla walki Marcin Prachnio vs. William Knight.

Tradycyjnie przed galą UFC odbyła się oficjalna ceremonia ważenia, a w jej trakcie nie mogło także zabraknąć spotkań twarzą w twarz. Uczestnicy wydarzenia stanęli oko w oko.

W main evencie wydarzenia weteranka Jessica Andrade wskoczyła do rozpiski na tydzień przed galą. Była mistrzyni kategorii słomkowej zastąpiła rodaczkę Tailę Santos. Pojedynek Andrade z Erin Blanchfield będzie swoistym bojem doświadczenia z młodością.

Gale UFC obejrzysz za darmo Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

W głównej karcie walk zaprezentuje się także Polak Marcin Prachnio. Na ważeniu nasz reprezentant starał się zbliżyć do Williama Knighta jednak ten pozostał niewzruszony.

Gala UFC Vegas 69 odbędzie się w sobotę 18 lutego. Karta wstępna rozpocznie się o 22:00 natomiast start głównej karty zaplanowano na 1:00, w niedzielę 19 lutego.

Pojedynek Marcin Prachnio vs. William Knight powinien rozpocząć się około 1:30 choć warto włączyć transmisję wcześniej w razie gdyby walka Miller vs. Hernandez skończyła się w pierwszej rundzie.

Kursy bukmacherskie:

Zostaw ocenę
0
0