ufc vegas 69 teaser

UFC Vegas 69: Andrade vs Blanchfield – finalna zapowiedź [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 lutego 2023

Organizacja UFC opublikowała finalną zapowiedź gali UFC Vegas 69: Andrade vs Blanchfield. Wydarzenie odbędzie się dziś późnym wieczorem. W main evencie Jessica Andrade stanie do boju z Erin Blanchfield. W drugiej walce głównej karty zaprezentuje się Marcin Prachnio, który zmierzy się z Williamem Knightem. Zobaczcie video zapowiedź wydarzenia.

Nowy materiał video opublikowany przez organizację UFC skupia się w pełni na uczestniczkach walki wieczoru gali UFC Vegas 69. W main evencie oko w oko staną Brazylijka Jessica Andrade i Amerykanka Erin Blanchfield. Pojedynek pań zakontraktowano w limicie kategorii muszej. Wyniki ważenia przed galą znajdziecie tutaj. UFC Vegas 69: Andrade vs. Blanchfield – wyniki ważenia

Blanchfield legitymuje się serią siedmiu kolejnych zwycięstw. „Cold Blooded” ma w rekordzie wygrane nad Mirandą Maverick, JJ Aldrich oraz Molly McCann.

Andrade nie trzeba nikomu przedstawiać, to w końcu była mistrzyni kategorii słomkowej. Brazylijka ma na rozkładzie takie rywalki jak Tecia Torres, Karolina Kowalkiewicz, Rose Namajunas czy Katlyn Chookagian.

Gale UFC obejrzysz za darmo Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

UFC Vegas 69: Andrade vs. Blanchfield – video zapowiedź

Gala UFC Vegas 69 odbędzie się w sobotę 18 lutego. Karta wstępna rozpocznie się o 22:00 natomiast start głównej karty zaplanowano na 1:00, w niedzielę 19 lutego.

Pojedynek Marcin Prachnio vs. William Knight powinien rozpocząć się około 1:30 choć warto włączyć transmisję wcześniej w razie gdyby walka Miller vs. Hernandez skończyła się w pierwszej rundzie.

Kursy bukmacherskie:

Zostaw ocenę
0
0