Michał Oleksiejczuk nokaut

UFC promuje Michała Oleksiejczuka! Zobacz nokauty „Husarza”! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 grudnia 2022

Organizacja UFC opublikowała kompilację video, na której zaprezentowano doskonałe nokauty Michała Oleksiejczuka. Przedstawiciele najlepszej ligi MMA na świecie najwyraźniej uznali, że warto wypromować Polaka, który przed ostatnim pojedynkiem podjął decyzję o zejściu do niższej kategorii wagowej. Zobaczcie raz jeszcze świetne nokauty „Husarza”.

Finalny etap przygotowań Michała Oleksiejczuka zakłóciły niespodziewane wieści. Albert Duraev, zawodnik z którym miał zmierzyć się Polak niestety wypadł z rozpiski gali. Tym samym matchmakerzy najlepszej ligi MMA na świecie musieli na dwa tygodnie przed eventem znaleźć Oleksiejczukowi nowego oponenta.

Polak który ma na koncie 22 zawodowe pojedynki jest uznawany za bezkompromisowego fightera. Zaledwie pięć walk „Husarza” zakończyło się po decyzjach sędziowskich. Dodatkowo aż połowa stoczonych przez Michała starć kończyła się w pierwszej rundzie.

Co ciekawe podobnie jest w przypadku nowego rywala naszego reprezentanta. Amerykanin Cody Brundage (8-2) może i dysponuje zdecydowanie mniejszym doświadczeniem jednak aż siedem z ośmiu wygranych walk kończył przed czasem.

Zobacz nokauty „Husarza” w najlepszej lidze MMA na świecie!

Przedstawiciele organizacji UFC najwyraźniej uznali, że pora na to by mocniej wypromować Polaka i przygotowali specjalną kompilację z efektownymi nokautami Michała Oleksiejczuka.

Gale UFC obejrzysz za darmo w Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

-> Oglądam UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Karta walk gali UFC z udziałem Michała Oleksiejczuka.

Zostaw ocenę
0
0