UFC Paryż Oezdemir udusił Guskova video

UFC Paryż: Volkan Oezdemir udusił Bogdana Guskova! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 września 2023

W trzeciej walce głównej karty gali UFC w Paryżu zmierzyli się Volkan Oezdemir i Bogdan Guskov. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej. Jaki był wynik walki Oezdemir vs. Guskov?

Volkan Oezdemir walczy w organizacji UFC od sześciu lat i powoli dołącza do grona weteranów. Szwajcar, który w pewnym momencie zasłynął passą zwycięstw po niezwykle szybkich nokautach w ostatnim czasie nie ma najlepszej passy i przegrał trzy z czterech ostatnich walk.

Bogdan Guskov zadebiutuje dziś w organizacji UFC. Dla reprezentującego Uzbekistan zawodnika będzie to szansa do zaprezentowania tego z czego zasłynął walcząc na galach MMA Series (Następca M-1) w Rosji, Armenii czy Egipcie.

Podobnie jak Oezdemir także i Guskov potrafi ustrzelić rywali w stójce. „Czarevitch” ma jednak także na koncie wygrane po duszeniach podczas których demonstrował swoją siłę fizyczną.

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – gdzie oglądać?

Galę UFC Paryż: Gane vs. Spivac w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 2 września o 18:30. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 2 września.

-=> Darmowa transmisja z UFC Paryż: Gane vs. Spivac. Oglądaj FREE!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC Paryż: Oezdemir vs. Guskov – relacja, wynik walki

Oezdemir rozpoczął od kopnięć, następnie doszło do wymiany ciosów w krótkim dystansie. Próba backfista ze strony Volkana. Guskov niespodziewanie wygląda lepiej w stójce i trafia częściej i celniej. Volkan Oezdemir decyduje się na przeniesienie walki do parteru. Bardzo ładne sprowadzenie w wykonaniu Szwajcara. Zawodnik z Uzbekistanu stara się wstać pod siatką. Wracamy do stójki i Bogdan trafia potężnym prawym prostym. Ładny low kick Oezdemira. Volkan Oezdemir trafił dwoma potężnymi lewymi, a następnie dopadł rywala, dobijał go ciosami w parterze jednak nie zapędził się w tych atakach i na chłodno wykorzystał błąd oponenta i szybko wpiął duszenie zza pleców!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments