UFC Ciryl Gane vs Serghei Spivac video

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – zapowiedź. Kursy bukmacherskie. Gdzie oglądać? [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 sierpnia 2023

Organizacja UFC opublikowała video zapowiedź walki wieczoru gali UFC w Paryżu. W main evencie zmierzą się Ciryl Gane i Serghei Spivac. Bukmacherzy wystawili kursy na to zestawienie. Gdzie oglądać i obstawiać galę UFC Paryż?

Już w najbliższą sobotę 2 września odbędzie się gala UFC Paryż. W main evencie tego wydarzenia zmierzą się Ciryl Gane i Serghei Spivac. Faworytem jest oczywiście reprezentant gospodarzy, który przed własną publicznością będzie chciał zmazać plamę po słabym występie w starciu z Jonem Jonesem.

W drugiej z walk wieczoru Francuzka Manon Fiorot zmierzy się z doświadczoną Rose Namajunas. Niepokonana od 10 starć Fiorot będzie chciała pokonać byłą mistrzynię i zgarnąć najcenniejszy skalp w dotychczasowej karierze.

Nim przejdziemy do video zapowiedzi gali oraz kursów bukmacherskich przypominamy gdzie możecie obstawić i oglądać to wydarzenie, oraz wszystkie kolejne gale organizowane przez UFC.

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – gdzie oglądać?

Galę UFC Paryż: Gane vs. Spivac w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 2 września o 18:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 2 września.

-=> Darmowa transmisja z UFC Paryż: Gane vs. Spivac. Oglądaj FREE!

Data: 2 września, sobota
Lokalizacja: Paryż, Francja
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 18:00, sobota 2 września
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota 2 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Paryż! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – zapowiedź

Organizacja UFC udostępniła oficjalną video zapowiedź walki wieczoru gali UFC w Paryżu. W main evencie zmierzą się Ciryl Gane i Serghei Spivac, pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii ciężkiej.

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – kursy bukmacherskie

Galę UFCCiryl Gane vs. Serghei Spivac obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Faworytem bukmacherów jest Ciryl Gane, na którego wygraną wystawiono kurs 1.50! Natomiast na wygraną Sergheia Spivaca wystawiono kurs 2.45. To jasno pokazuje, że choć faworytem jest Francuz bukmacherzy nie wykluczają zwycięstwa Mołdawianina.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Gane vs. Spivac!

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – karta walk

Karta główna:

 • Ciryl Gane vs. Serghei Spivac – walka wieczoru
 • Manon Fiorot vs. Rose Namajunas – co-main event
 • Benoit Saint-Denis vs. Thiago Moises
 • Volkan Oezdemir vs. Bogdan Guskov
 • William Gomis vs. Lucas Almeida
 • Yannis Ghemouri vs. Caolan Loughran

Karta wstępna:

 • Morgan Charriere vs. Manolo Zecchini
 • Taylor Lapilus vs. Muin Gafurov
 • Zarah Fairn vs. Jacqueline Cavalcanti
 • Nora Cornolle vs. Joselyne Edwards
 • Ange Loosa vs. Rhys McKee
 • Farid Basharat vs. Kleydson Rodriques
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments