UFC Saint Denis zdemolował Moisesa

UFC Paryż: Benoit Saint-Denis zdemolował Thiago Moisesa! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 września 2023

W jednym z najciekawszych zestawień głównej karty gali UFC w Paryżu zmierzyli się Benoit-Saint Denis i Thiago Moises. Pojedynek Francuza z Brazylijczykiem zakontraktowano w limicie kategorii lekkiej. Kto wygrał walkę Saint-Denis vs. Moises?

Paryżanin Benoit Saint-Denis wejdzie do octagonu UFC i będzie chciał przed własną publicznością udowodnić, że wyzwania rzucane takim zawodnikom jak Mateusz Gamrot nie były bez pokrycia. Francuz ma na koncie trzy kolejne wygrane, a zwycięstwo nad brazylijskim grapplerem może mu otworzyć drzwi do starć z wysoko notowanymi oponentami.

Thiago Moises będzie się musiał zmierzyć w Paryżu nie tylko z mocnym rywalem, lecz także z dopingiem wrogo nastawionej publiczności. Brazylijczyk walczy w UFC od pięciu lat i miał już okazję toczyć boje z takimi fighterami jak Beneil Dariush czy Islam Makhachev. Zawodnik z Indaiatuby przetrwał do decyzji w walce z Amerykaninem, a w starciu z Dagestańczykiem przegrał przez poddanie w czwartej rundzie.

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – gdzie oglądać?

Galę UFC Paryż: Gane vs. Spivac w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 2 września o 18:30. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 2 września.

-=> Darmowa transmisja z UFC Paryż: Gane vs. Spivac. Oglądaj FREE!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC Paryż: Saint-Denis vs. Moises – relacja, wynik walki

Moises atakuje front kickiem, Francuz odpowiada low kickami. Niestety kolejna walka, w której jeden z zawodników trafia kopnięciem w krocze rywala. Thiago ma czas na dojście do siebie. High kick Moisesa na który Saint-Denis odpowiada middle kickiem. Kolejne kopnięcie Francuza na krocze rywala. Po wznowieniu Saint-Denis natychmiast rusza na rywala i trafia kilkoma ciosami. Reprezentant ATT przetrwał ten napór. Francuz próbuje zajść za plecy rywala i atakuje ciosami od tyłu. Rozerwanie i wracamy na środek octagonu. Cóż za walka! Zawodnicy wymieniają ciosy w krótkim dystansie i obaj trafiają! Benoit próbuje pójść po nogi rywala. Saint-Denis zyskał sprowadzenie jednak Brazylijczyk idzie po nogę. Ground and pound z góry ze strony Francuza. Paryżanin na ten moment wygląda wyśmienicie i nie tylko nadaje tempo rywalizacji, lecz także punktuje rywala. Moises poszedł po dźwignię prostą na nogę jednak Francuz z tego uciekł. Wracamy do stójki i mamy potężną bijatykę cios za cios, potężne uderzenia przecinają powietrze. Zawodnicy sporadycznie także trafiają a to łokciem na głowę, a to kopnięciem na korpus rywala! Co za walka!

Rozpoczynamy drugą rundę i Saint-Denis od razu atakuje low kickami, skraca dystans, wchodzi w rywala ciosami i chce przenieść walkę na matę. Thiago Moises broni się przed obaleniem. Saint-Denis atakuje kolanami udo rywala. Rozerwanie klinczu i wracamy na środek octagonu. Saint-Denis trafia częściej. Benoit ponownie punktuje i wkrótce może mieć Brazylijczyka na deskach. Francuz ładnie rozpracował oponenta w stójce. Moises sprowadza walkę na matę jednak Saint-Denis szybko wstaje. W zwarciu pod siatką fighterzy ponownie atakują się wzajemnie łokciami niczym w walce muay thai. Thiago jest bardzo mocno porozbijany i zalany krwią. Benoit Saint-Denis kontynuuje ataki, mocne ground and pound. Sędzia ostrzega Moisesa kilkukrotnie, aby bronił się i odpowiadał na ataki rywala. Brazylijczyk tego nie zrobił i jest po walce!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments