tuf 32 nabór ufc szansa dla polaków

UFC otwiera nabór do The Ultimate Fighter 32 – wielka szansa dla Polaków!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 grudnia 2023

Organizacja UFC otworzyła nabór do 32. edycji programu The Ultimate Fighter. Do telewizyjnego show przez najbliższe półtora miesiąca mogą aplikować zawodnicy kategorii piórkowej i średniej.

The Ultimate Fighter to program, który przez wiele lat kreował nowe, młode gwiazdy, które następnie podbijały organizację UFC. Wśród zwycięzców poprzednich edycji tego telewizyjnego show znajdziemy takie nazwiska jak: Ryan Bader, Michael Bisping, Michael Chiesa, Nate Diaz, Rashad Evans, Tony Ferguson, Roy Nelson, Yair Rodriguez, Diego Sanchez, Kamaru Usman i Robert Whittaker.

Trzeba przyznać, że jest to lista wyśmienitych nazwisk, które zna każdy prawdziwy fan MMA. Choć program w ostatnich latach nieco stracił na znaczeniu to wydaje się, że tym razem możemy być pozytywnie zaskoczeni.

Zadecydować może o tym fakt, że w przeciwieństwie do „trialsów”, czyli eliminacji organizowanych w USA, tym razem zawodnicy mogą składać aplikacje online i uczestnicy programu zostaną wyłonieni spośród tego grona przez matchmakerów organizacji UFC.

Oznacza to, że przed wielką szansą staną między innymi zawodnicy z Polski, dla których zwykle wylot do Stanów na eliminacje mijał się z celem. Teraz Polacy mogą po prostu wypełnić formularz online bez ponoszenia żadnych kosztów.

W The Ultimate Fighter 32 zobaczymy zmagania zawodników kategorii piórkowej oraz kategorii średniej. Dla zainteresowany Polaków przygotowaliśmy małe przypomnienie wymagań.

The Ultimate Fighter 32

Wymagania:

  • Wiek 21 – 34 lata
  • Możliwość wykonywania pracy w USA
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Minimum trzy zawodowe walki na koncie, dodatni rekord
  • Wypełnienie wszystkich potrzebnych dokumentów

Załączamy także kontakt do pracownika, który odpowiadają za organizację dokumentów naboru:

Noah Mark – nmark.cw@pilgrimmediagroup.com

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments