UFC odwołuje trzy gale i zamyka biuro do 31 marca

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 marca 2020

Organizacja UFC zdecydowała się na podjęcie radykalnych kroków po tym jak Donald Trump w odezwie do narodu wspomniał o tym, aby nie spotykać się w liczbie więcej niż 10 osób i aby przez najbliższe 15 dni ograniczyć do minimum podróże i pobyt poza domem.

Dana White wystosował specjalny list do pracowników, w którym podziękował za wzmożoną pracę w ostatnich tygodniach, a także podał decyzję o zamknięciu biura UFC oraz Performance Institute do końca marca. Pracownicy mają teraz wypełniać swoje obowiązki z domu, a trenerzy i specjaliści zatrudnieni w PI mają wykorzystać ten czas na relaks i kwarantannę.

Trzy odwołane gale to wydarzenia w Columbus, Ohio i Portland. Nie wiadomo czy walki takie jak Ngannou vs. Rozenstruik, Overeem vs. Harris zostaną przeniesione na inny termin. Prezes najlepszej ligi MMA na świecie powiedział, że do 18 kwietnia i gali UFC 249: Nurmagomedov vs. Ferguson zostało sporo czasu i event powinien odbyć się zgodnie z planem jednak prawdopodobna jest zmiana lokalizacji z Brooklynu na miasto w jednym ze stanów, gdzie Komisja Sportowa nie podchodzi tak rygorystycznie do tematu COVID-19 i wydaje licencje zawodnicze.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments