UFC NBA I NFL łączą siły i domagają się zmian od kongresu USA

UFC, NFL i NBA łączą siły i domagają się zmian od kongresu USA!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 sierpnia 2023

Trzy wielkie ligi sportowe – UFC, NFL i NBA połączyły siły i wspólnie zwróciły się do kongresu USA z prośbami o wprowadzenie poprawek oraz zmian by przyspieszyć i zwiększyć efektywność walki z osobami i portalami, które nielegalnie streamują gale UFC, mecze NFL oraz NBA.

UFC, NFL i NBA łączą siły i apelują o wprowadzenie zmian w DMCA (Digital Millenium Copyright Act), ustawie która została zatwierdzona w 1998 roku, czyli za czasu rządów prezydenta Billa Clintona. Trzy wielkie ligi sportowe domagają się od kongresu wprowadzenia zmian, które pozwolą im na efektywniejszą walkę z piratami, którzy nielegalnie streamują wydarzenia.

UFC, NFL i NBA wspólnie powołują się na straty wysokości 28 miliardów dolarów powstałe w wyniku udostępniania oraz rozpowszechniania nielegalnych transmisji. Dana White oraz prezesi i zarządzający pozostałymi wielkimi ligami zwrócili uwagę na fakt, że ustawa stworzona w 1998 roku nie zakładała tak szerokiego rozwoju internetu przez co nie jest zupełnie przystosowana do dzisiejszych czasów.

Jako największy problem wskazano ilość czasu jaką zajmuje rozpatrzenie wniosku oraz „zdjęcie” nielegalnego streama czy fragmentu nagrania video. Ludzie często mogą nie tylko oglądać całe gale czy mecze za darmo, ale także w kolejnych dniach przeglądać skróty czy najlepsze akcje opublikowane nielegalnie na twitterze czy instagramie.

Dana White krótko podsumował sprawę:

„Walczymy z piractwem od 12 czy 13 lat. Zawsze zaznaczaliśmy, że jesteśmy przeciwni tego typu praktykom. Zamierzamy nadal zwalczać tych, którzy nas okradają.”

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – gdzie oglądać?

Galę UFC: Gane vs. Spivac w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 2 września o 18:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 2 września.

-=> Transmisja z UFC Paryż: Gane vs. Spivac. Oglądaj FREE!

Data: 2 września, sobota
Lokalizacja: Paryż, Francja
Ilość walk: 11
Start transmisji z karty wstępnej: 18:00, sobota 2 września
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota 2 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Paryż! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments