UFC Nashville Suarez udusiła Andrade video

UFC Nashville: Tatiana Suarez udusiła Jessicę Andrade [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 sierpnia 2023

Tatiana Suarez udusiła Jessicę Andrade w co-main evencie gali UFC w Nashville. Zawodniczki zmierzyły się w pojedynku zakontraktowanym w limicie kategorii słomkowej. Mimo, że to Brazylijka była wyżej notowana w rankingu to Suarez była faworytką ekspertów oraz fanów.

Tatiana Suarez kontynuuje swój marsz na szczyt kategorii słomkowej. Zawodniczka pozostaje niepokonana w zawodowej karierze i po wygraniu programu The Ultimate Fighter aktualnie może pochwalić się serią sześciu kolejnych zwycięstw w octagonie UFC.

Posiadająca meksykańskie korzenie Kalifornijka zapewne dawno biła by się o najwyższe cele, gdyby nie ciężka kontuzja kolana, która wykluczyła ją ze startów na niemal cztery lata. Teraz po tym urazie nie ma już jednak śladu i po walce na przetarcie z Montaną de la Rosą w kategorii muszej, Suarez zanotowała zwycięski powrót do swojej dywizji.

Teraz nawet zawodniczki będące na szczycie kategorii do 115 funtów muszą się obawiać, gdyż Tatiana od wielu lat uznawana była za przyszłą mistrzynię i najbardziej utalentowaną zawodniczkę kategorii słomkowej.

UFC Nashville: Suarez udusiła Andrade

Wygraną Suarez nad Andrade możecie zobaczyć poniżej:

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments