UFC Max Holloway znokautował Korean zombie video

UFC: Max Holloway znokautował Korean Zombie! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 sierpnia 2023

Czas na walkę wieczoru gali UFC w Singapurze. Wydarzenie uświetni starcie piórkowych. Max Holloway i Korean Zombie zadbają o to by dać kibicom moc wrażeń. Jaki był wynik walki Holloway vs. Korean Zombie?

Max Holloway zabiegał od dawna o pojedynek z Chan Sung Jungiem nazywając to zestawienie ’starciem legend, do którego dawno powinno dojść.’ Były mistrz kategorii piórkowej myśli o zbudowaniu zwycięskiej serii i wypracowaniu sobie szansy na „kasowe walki”, być może nawet z zawodnikami dywizji lekkiej.

Koreańczyk po zaleczeniu kontuzji od razu przyjął ofertę na walkę z „Błogosławionym”. Hawajczyk jest wielkim faworytem bukmacherów jednak „Koreański Zombie” to niezwykle twardy i trudny do ubicia przed czasem rywal, który jest niebezpieczny zarówno w stójce jak i w parterze.

UFC: Max Holloway vs. Korean Zombie – gdzie oglądać?

Galę UFC SingapurHolloway vs. Korean Zombie w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 26 sierpnia o 11:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 14:00 w sobotę 26 sierpnia.

-=> Transmisja z UFC: Holloway vs. Korean Zombie. Oglądaj za darmo!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC: Holloway vs. Korean Zombie – relacja, wynik walki

Zaczynamy walkę wieczoru gali UFC w Singapurze! Holloway rozpoczyna od niskiego kopnięcia. Cios na cios, póki co nie są to jednak mocne uderzenia. Ładny lewy prosty Korean Zombie. Hawajczyk odpowiada mocnym ciosem. W zasadzie mamy bokserski pojedynek. Tempo póki co jest jednak spokojne. Koreańczyk dwukrotnie trafia mocnym lewym. Holloway odpowiada sprytnie bijąc z nieszablonowych kątów. Chan Sung Jung przyjmuje mocne kopnięcie na korpus. Korean Zombie trafia bardzo ładnym prawym. Bardzo ładna wymiana na koniec rundy, zawodnicy podkręcili tempo.

Max Holloway trafia potężnym prawym! Wydaje się, że jest po walce jednak Zombie jakimś cudem kręci się do nóg rywala. Holloway wpina duszenie trójkątne rękoma. Nic z tego Koreański Zombie zgodnie ze swoim pseudonimem przetrwał opresję i wstaje! Zwarcie pod siatką. Wymiana ciosów i Koreańczyk ładnie trafia. Holloway się odgryza celnymi uderzeniami i nabiera przewagi. Jung trafia lewym, na co Holloway odpowiada celnym uderzeniem. Obaj zawodnicy przyjęli już sporo uderzeń. Wydaje się jednak, że Max wygląda lepiej, jest świeższy, szybszy i nie odczuł tak mocno uderzeń oponenta. Holloway wchodzi w rywala kombinacjami, Koreańczyk odpowiada pojedynczymi ciosami. Hawajczyk wyraźnie się rozkręca.

Niesamowita, szalona wymiana na początku trzeciej rundy! Zombie trafia, Holloway odpowiada, zawodnicy idą cios za cios, Trafiają w tym samym momencie jednak to celny cios Maxa jest mocniejszy i Korean Zombie pada na deski!

Max Holloway znokautował Korean Zombie w trzeciej rundzie!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments