UFC. Conor McGregor szanuje Chandlera, ale zapowiada skończenie! „Rozłupię go na pół”

S
0
Opublikowano: 24 lutego 2023

Największa gwiazda MMA na świecie, czyli Conor McGregor, jeszcze w tym roku stawi się w oktagonie na pojedynek z Michaelem Chandlerem. Irlandczyk wypowiedział się w najnowszym wywiadzie o swoim rywalu i opowiedział co zrobi z Amerykaninem.

Były mistrz Bellatora, podobnie jak Charles Oliveira, kilkukrotnie wyzywał „The Notoriousa” na pojedynek. Wiadomym było, że na ten trzeba będzie trochę zaczekać, gdyż McGregor dochodził do siebie po złamaniu, którego doznał w walce z Dustinem Poirierem i wypadł z puli zawodników testowanych przez Amerykańską Agencję Antydopingową.

W końcu jednak dowiedzieliśmy się, iż Conor i Michael Chandler spotkają się w najnowszym, 31. sezonie programu The Ultimate Fighter. Dla Irlandczyka będzie to drugi występ w produkcji. W rozmowie z portalem The Mac Life były podwójny mistrz UFC zdradził, iż nie ma żadnej złej krwi między nim, a „Ironem”.

„Lubię Michaela, jesteśmy kumplami. Pozowaliśmy wczoraj razem, nie mam z nim żadnego problemu i uważam, że to dobry zawodnik. Bardzo mnie ciekawi, jakim jest trenerem. Jest bardziej typem atlety, niż technicznego fightera. Wiem, że ma umiejętności ogólne i zaplecze w zapasach, ale ciekawą mnie te małe, precyzyjne szczegóły.”

McGregor porównał też Chandlera do jednego ze swoich dawnych oponentów, Chada Mendesa. Pokonując świetnego grapplera i zawodnika teamu Alpha Male zdobył tymczasowe mistrzostwo kategorii piórkowej. „Iron Mike” oprócz zapasów ma oczywiście nokautujące uderzenie i nie cofa się przed napierającym rywalem. Irlandczyk jednak jest przekonany, że skończy go, jak wielu w przeszłości.

„Myślę, że rozłupię go na pół. Wydaje mi się, że w porównaniu do innych jego przeciwników biję ostrzej, jestem zbyt żwawy. Myślę, że rozłupię go na pół.”

Wciąż nie potwierdzono, kiedy dokładnie fighterzy spotkają się w oktagonie. Pod znakiem zapytania stoi też kategoria wagowa, mimo zapewnień Dany White’a, że panowie spotkają się w limicie do 170. funtów. Conor McGregor rzucił w wywiadzie żartobliwie, że zaproponował Chandlerowi walkę w… wadze średniej.

Kursy bukmacherskie na walkę McGregor vs. Chandler

Już teraz walkę McGregor vs. Chandler możesz obstawić, a później obejrzeć na żywo u bukmachera Fortuna. Wystarczy zarejestrować się pod TYM LINKIEM. Na start otrzymasz darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz TRZY zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!

-> Odbierz bonus i oglądaj gale UFC na żywo! <-

Zostaw ocenę
0
0