ufc arman tsarukyan znokautował dariusha video

UFC: Arman Tsarukyan potężnie nokautuje Beneila Dariusha – video

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 grudnia 2023

W walce wieczoru gali UFC Austin zmierzyli się Beneil Dariush i Arman Tsarukyan. Najważniejszy pojedynek wydarzenia w Teksasie to bitwa dwóch topowych fighterów kategorii lekkiej.

Kiedy Beneil Dariush w spokoju skupiał się na zbijaniu wagi przed galą UFC w Austin. Arman Tsarukyan wdał się w awanturę z Bobbym Greenem, a w hotelu działo się tak wiele, że branżowe media bardziej skupiły się na tych wydarzeniach aniżeli na samej gali.

Przekonamy się jak zamieszanie przed galą wpłynie na koncentrację i postawę Tsarukyana w octagonie UFC. Jeśli Dariush wciąż marzy o mistrzowskim pasie to musi odprawić Armana, najlepiej przed czasem tak aby udowodnić, że to jeszcze nie moment, w którym ustąpi miejsca młodszym, zdolnym zawodnikom.

UFC Austin: Dariush vs. Tsarukyan – wynik

Mocny body kick ze strony Dariusha. Beneil rozpoczął agresywnie. Dobra akcja bokserska Amerykanina. Niesamowite Tsarukyan ustrzelił Beneila Dariusha kolanem i nim Dariush upadł trafił potężnym prawym. Widząc, że Amerykanin jest podłączony Ormianin dopadł oponenta i zaatakował go potężnymi młotkami. Jest po walce!

Arman Tsarukyan znokautował Beneila Dariusha w pierwszej rundzie – video

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments