video zapowiedź walki volkanovski vs topuria ufc 298

UFC 298: Volkanovski vs. Topuria – video zapowiedź walki o pas kategorii piórkowej

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 lutego 2024

W walce wieczoru gali UFC 298 zmierzą się Alexander Volkanovski i Ilia Topuria. Stawką będzie pas mistrzowski kategorii piórkowej. Zobacz video zapowiedź starcia Volkanovski vs. Topuria.

Już w najbliższy weekend czekają nas sportowe emocje na najwyższym mistrzowskim poziomie. Na gali UFC 298 w Anaheim dojdzie do pojedynku o pas mistrzowski kategorii piórkowej.

Na szczycie dywizji do 66 kilogramów zmierzą się mistrz Alexander Volkanovski i niepokonany pretendent Ilia Topuria. Walka zapowiada się niezwykle interesująco, gdyż obaj zawodnicy zapowiadają zwycięstwo przez nokaut.

Dziś organizacja UFC zaprezentowała video zapowiedź pojedynku o tytuł kategorii piórkowej. Zarówno „The Great” jak i „El Matador” pałają pewnością siebie przed starciem w Anaheim.

Nim przejdziemy do video zapowiedzi walki wieczoru gali UFC 298 przypominamy, że całe wydarzenie możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

TYPYKURSYBUKMACHER
Alexander Volkanovski1.85FORTUNA
Ilia Topuria1.96FORTUNA

UFC 298: Volkanovski vs. Topuria – video zapowiedź

Organizacja UFC opublikowała oficjalną video zapowiedź walki wieczoru gali UFC 298 w Anaheim. W main evencie zmierzą się Alexander Volkanovski i Ilia Topuria. Stawką tego starcia będzie pas mistrzowski kategorii piórkowej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments