ufc 298 dvalishvili vs cejudo video zapowiedź walki o status pretendenta

UFC 298: Dvalishvili vs. Cejudo – video zapowiedź walki o status pretendenta do pasa

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 lutego 2024

W jednej z najciekawszych walk gali UFC 298 zmierzą się Merab Dvalishvili i Henry Cejudo. Będzie to starcie o status pretendenta do pasa kategorii koguciej. Zobacz video zapowiedź walki.

18 lutego na gali UFC 298 w Anaheim dojdzie do pojedynku czołowych zawodników kategorii koguciej. Notowany na drugim miejscu w rankingu Merab Dvalishvili stanie oko w oko z Henrym Cejudo, zajmującym trzecią lokatę w rankingu dywizji do 62 kilogramów.

Walka Dvalishvili vs. Cejudo wyłoni pretendenta do mistrzowskiego tytułu UFC i starcia z wygranym walki O’Malley vs. Vera 2. Faworytem jest Gruzin, jednak należy pamiętać o tym, że były podwójny mistrz nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Tak prezentują się kursy na pojedynek Dvalishvili vs. Cejudo. Całą kartę walk gali UFC 298 oraz wszystkie kolejne wydarzenia możesz obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

TYPYKURSYBUKMACHER
Merab Dvalishvili1.51FORTUNA
Henry Cejudo2.58FORTUNA

UFC 298: Dvalishvili vs. Cejudo – video zapowiedź

Organizacja UFC udostępniła video zapowiedź walki Merab Dvalishvili vs. Henry Cejudo. Do pojedynku dojdzie na UFC 298, a wygrany tego starcia zapewni sobie przepustkę do walki o mistrzowski pas.

https://www.youtube.com/watch?v=uaJhFAyaI9s
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments