ufc 295 prochazka vs pereira pavlovich vs aspinall trailer video

UFC 295: Prochazka vs. Pereira, Pavlovich vs. Aspinall – oficjalny trailer [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 listopada 2023

Organizacja UFC udostępniła oficjalny trailer gali UFC 295, na której odbędą się dwie walki rangi mistrzowskiej. Jiri Prochazka i Alex Pereira powalczą o wakujący pas kategorii półciężkiej. Sergei Pavlovich i Tom Aspinall zmierzą się w boju o tymczasowy pas kategorii ciężkiej. Gala UFC 295 odbędzie się 11 listopada w Nowym Jorku.

Hitowa gala UFC 295 zbliża się wielkimi krokami. 11 listopada w legendarnej hali Madison Square Garden w Nowym Jorku rozdane zostaną aż dwa pasy mistrzowskie. W walce wieczoru Jiri Prochazka i Alex Pereira staną oko w oko, a stawką tego starcia będzie wakujący pas mistrzowski UFC w kategorii półciężkiej.

Kategoria do 93 kilogramów to dywizja w której w ostatnich latach często panuje bezkrólewie po tym jak nowi mistrzowie szybko tracą uzyskane tytuły przegrywając z rywalami, lub oddają pasy bez walki decydując się na ich zwakowanie w obliczu długich kontuzji i żmudnej rehabilitacji.

Pojedynek Prochazka vs. Pereira to starcie dwóch strikerów prezentujących zupełnie odmienne style walki. Czech często wdaje się w szalone wymiany i zapomina o defensywie. Brazylijczyk jest bardziej wyważony i potrafi metodycznie rozbijać rywali potężnymi niskimi kopnięciami i świetnymi prostymi.

W co-main evencie do octagonu wejdą Sergei Pavlovich i Tom Aspinall. Rosjanin szykował się do udziału w gali od dłuższego czasu, gdyż został wyznaczony na oficjalnego zastępcę w wypadku kontuzji Jonesa lub Miocicia.

Jon Jones doznał urazu i musiał przejść operację jednak organizacja UFC zdjęła z rozpiski Stipe Miocicia, a w jego miejsce wstawiła Toma Aspinalla. Anglik bez zastanowienia przyjął ofertę, gdyż szansa walki o pas tymczasowy mogłaby się prędko nie powtórzyć.

UFC 295: Prochazka vs. Pereira, Pavlovich vs. Aspinall – trailer

Oficjalny trailer gali UFC 295 w Nowym Jorku. Materiał video zapowiada dwa starcia mistrzowskie – Prochazka vs. Pereira oraz Pavlovich vs. Aspinall.

https://www.youtube.com/watch?v=wRY2K1xvSks
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments