UFC 295: Mateusz Rębecki szybko poddał Robertsa! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 listopada 2023

Mateusz Rębecki stoczył kolejny pojedynek w organizacji UFC. Na gali UFC 295 w Nowym Jorku Polak walczył z Rooseveltem Robertsem. Jaki był wynik walki Rębecki – Roberts?

Mateusz Rębecki pozostaje niepokonany od 2015 roku. Reprezentant Berserkers Team przez wiele lat był mistrzem organizacji FEN, z której odszedł by spróbować swoich sił w programie Dana White’s Contender Series.

Dzięki wygranej Rębecki trafił do organizacji UFC gdzie zdążył już zapisać na swoim koncie dwa zwycięstwa. Pojedynek z Rooseveltem Robertsem na gali UFC 295 w Nowym Jorku, był dla Mateusza Rębeckiego trzecią walką w najlepszej lidze MMA na świecie.

UFC 295: Rębecki vs. Roberts – wynik, relacja

Rębecki rozpoczyna od mocnego low kicka. Roberts odpowiada tym samym. Polak skrócił dystans i bardzo łatwo przeniósł walkę na matę. Mateusz Rębecki stara się atakować łokciami z góry. Berserker stara się ustabilizować pozycję i pracować ciosami z góry. Roosevelt Roberts dał radę wstać, ale zaledwie na moment. Rębecki szybko dopadł rywala i ponownie go obalił. Mateusz atakuje oponenta ciosami na korpus i głowę. Mateusz Rębecki zapiął dźwignię na prawą rękę rywala i jest po walce!

Mateusz Rębecki pokonał Roosevelta Robertsa przez poddanie w pierwszej rundzie

Poniżej video z poddaniem Rębeckiego:

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments