ufc 294 ankalaev vs walker przerwanie sędziego awantura

UFC 294: Walka Magomed Ankalaev vs. Johnny Walker zakończyła się przerwaniem lekarza i awanturą!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 października 2023

Walka Magomed Ankalaev – Johnny Walker to cichy kandydat do miana walki wieczoru gali UFC 294. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej. Walka Ankalaev vs. Walker zakończyła się przerwaniem lekarza i awanturą w octagonie.

Pojedynek Magomed Ankalaev vs. Johnny Walker to jedno z najbardziej wyczekiwanych zestawień sobotniej gali UFC 294 w Abu Dhabi. 21 października w octagonie zmierzą się zawodnicy dysponujący zupełnie odmiennym wachlarzem umiejętności.

Zarówno Dagestańczyk jak i Brazylijczyk potrafią kończyć pojedynki przed czasem choć obu znacznie różni styl walki. Ankalaev jest chłodny, wyważony i realizuje gameplan. Walker często wdaje się w wymiany i sprawia, że w octagonie UFC panuje pełen chaos.

UFC 294 możesz obstawić i oglądać na stronie legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto, skorzystaj z dostępnych promocji i wypełnij kupon. Oglądaj transmisję z UFC 294 tutaj.

UFC 294: Ankalaev vs. Walker – relacja, wynik

Walker próbował atakować pięściami jednak Ankalaev skontrował high kickiem. Johnny odpowiada low kickiem. Low kick na low kick. Po chwili Magomed trafia prostym. Walker odpowiada backfistem jednak niecelnie. Ankalaev atakuje na korpus. Walker ugiął się i odpowiedział latającym kolanem jednak Magomed Ankalaev wykorzystał moment, aby przenieść walkę na matę pod siatką. Brazylijczyk w opałach. Ankalaev pracuje ciosami pod siatką. Magomed Ankalaev trafia kolanem pod siatką i mamy przerwę.

Lekarz sugeruje, że Walker nie może kontynuować walki. Wielkie zamieszanie i awantura w klatce. Brazylijczyk myślał, że walka jest kontynuowana i odepchnął sędziego. Obaj zawodnicy chcą kontynuować. Interweniuje ochrona. Dana White także wszedł do octagonu.

Walka Magomed Ankalaev vs. Johnny Walker została uznana za nieodbytą po nientencjonalnym faulu!

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments